Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kreatívkodni szeretők válaszát...

Kreatívkodni szeretők válaszát várom! Hogyan tudnék egy túl sötét stiftes alapozót átalakítani rúzzsá?

Figyelt kérdés
arra gondoltam, hogy pl. van még nagyon sötét rúzsom, amit nem használok. a kettőt összeolvasztanám, abból talán valami jó szín jönne ki. és így tenném tégelybe. kell még valamilyen adalékanyag, hogy "puhítsa" az állagát? ha igen, mivel lehetne keverni? szőlőzsírral esetleg?
2010. szept. 6. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ez lehetetlen,hisz mindnek más az alapanyaga,a rendeltetése.Talán annyit tudnál tenni,hogy az alapozóból csak a szádra kensz egy kicsit,aztán rá szintén keveset a sötét rúzsból .Így az alapozó miatt nem lesz túl erős a rúzs színe a szádon és soká megmarad.Én azokat a rúzsokat,amikkel a szám nem szívesen festem,azokat arcpirosítónak használom.
2010. szept. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
rúzsecsettel szokás keverni felkenés előtt az ilyesmit, ha viszont összeolvasztod, akkor tönkremegy
2010. szept. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm. akkor azt hiszem nem kísérletezem. sajnálnám a kukába dobni. pedig elméletben jó ötletnek tűnt :)
2010. szept. 6. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!