Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hülyén néz ki ezüst fülbevaló...

Hülyén néz ki ezüst fülbevaló arany nyaklánccal?

Figyelt kérdés
2021. dec. 20. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól függ,nézhet ki jól.Én láttam már elég gyakran,de inkább úgy,hogy két lànc (egy arany meg egy ezüst) meg pl. egy arany meg egy ezüst gyűrű/karkötő/fülbevaló.Meg az arany árnyalatától is függ,meg az ékszertől.Esetleg keress rá Pinteresten,én ott szoktam nézni,ha valamiben nem vagyok biztos.
2021. dec. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2021. dec. 20. 21:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is attól függ. Szerintem ha mindkettő nagyon feltűnő, akkor inkább ne. Szóval érted, ha pl. felkötött hajhoz felraksz egy nagy méretű, feltűnő, ezüst fülbevalót, akkor az már alapból feltűnő lesz, mivel fel van kötve a hajad, semmi sem takarja. Ez mellé ne viselj egy olyan arany láncot, ami szintén feltűnő, extrém, mert akkor az lehet úgy együtt már túl sok lesz. De amúgy szerintem is ez attól függ, nem feltétlen néz ki hülyén.
2021. dec. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Igen
2021. dec. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elegánsabb, ha csak egyfélét hordasz, vagy ezüstöt, vagy aranyat.
2021. dec. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen
2022. febr. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!