Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gáz, ha a 2 szemem a tusvonal...

Gáz, ha a 2 szemem a tusvonal nem szimmetrikus?

Figyelt kérdés

Sose sikerül ugyanolyanra a 2, a bal mindig vastagabb, ha vastagítom, akkor a másik vékonyabb, nem ugyanolyan a vége (nem szembetűnő annyira, szerintem csak én látom benne a hibákat:D)


15/L


2010. szept. 7. 05:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én egyszer úgy mentem suliba, h reggel siettem, és csak az egyik szememet festettem ki. Az gáz volt, de képzeld, hogy senki sem vette észre, csak az egyik barátnőm mondja, hogy te mi van, olyan furcsán nézel ki. Aztán megnéztem magam tükörbe.. és ááá :) gyorsan lemostam.
2010. szept. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Gáz.

Nagyjából egyeznie kell, pontosan sose fog, egészen a két szemed sem egyforma. Eleinte rakd ki pontokból!

Gyakorolj délutánonként!!

2010. szept. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nekem sem szokott egyformára sikerülni, sztem nem gáz, ha csak egy kis eltérés van, főleg ha használsz sötét szemhéjpúdert és szempillaspirált is
2010. szept. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont most vagyok a délutáni gyakorlós időszakomban:D

Nekem se sikerül mindig egyformára:S Főleg nem reggel mikor idegeskedek is hogy "csak most sikerüljön"

15/L

2010. szept. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az is jó, ha először szemceruzával megrajzolod a vonalat, halványan...és azt könnyen letudod törölni, ha nem jó...és erre kerüljön a tus...mint ez "vázlat", amit átrajzolsz:)

így szerintem könnyebb, persze gyakorlással egyre ügyesebb leszek:)

am nem gáz...ha nem túl feltűnő, más észre sem veszi:)

szóval nyugi:)

remélem segítettem:)

2010. szept. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*leszel:$ elírtam:)
2010. szept. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"gyakorlott" tusozó vagyok amúgy, tök szép vonalat sikerül húzni, ha külön nézem mind a 2 szép :D csak mégsem ugyanolyan. másnak nem tűnik fel, csak nekem :/

amúgy úgy szoktam, hogy cerkával előtte megrajzolom, mert ha nincs alapvonal, akkor bénázok :)

2010. szept. 7. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!