Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha valakinek designer kozmetik...

Ha valakinek designer kozmetikumai vannak,akkor az gazdag?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm,aki állandóan,minden héten,ha nem gyakrabban designer cuccokat vesz. 100%-ban eredetiek,mert egy olyan weboldalról rendeli őket,amit mindenki ismer,és megbízható. Miért vesznek neki meg a szülei ennyi mindent? És ők akkor most gazdagok? Vagy két szekrény designer (Dior, Gucci,Giorgio Armani stb) sminke,kozmetikuma van. Rengeteg parfüme van,amiből csak egy kerül 30K-ba!
2021. dec. 22. 14:56
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Nem sokat,de annyit igen,hogy nem ilyen szarokra kell szórni,amikor van olcsóbban is,csak arra nincs rá írva nagybetűkkel,hogy GUCCI. Úgy is elfújkodja,miért nem jó neki egy 2000 forintos?
2021. dec. 27. 17:34
 22/36 anonim ***** válasza:
38%

A kétezer forintos Rossmann -os parfüm és a Gucci között megannyi különbség van, főleg minőségben. Nekem is rengeteg 30+ ezres parfümöm van, hát mit ne mondjak, nem is hasonlítható a 2000 forintosokhoz. Úgyhogy a “Nem sokat,de annyit igen,hogy nem ilyen szarokra kell szórni,amikor van olcsóbban is,” állításodra csak azt tudom mondani, hogy nem, még ezt sem tudod.


Csúnya dolog az irigység, szabadulj meg tőle minél előbb.

2021. dec. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

Mindegy,én legalább a sajàt lábamon is megtudom majd állni a helyem a nagyvilágban. Nem tudom hol lesz ez az elkényeztetett p**a ha anyuék nem lesznek,de nem ott ahol én ;)

Én megtanulok küzdeni,ő meg ejt pár krokodilkönnyet,aztán az ölébe hullik minden. Mert apu meg anyu MeGtEhEtIk és ezt mindenkinek tudni kell. Figyelemhiányos szegény szerintem,azért akar ennyire kitűnni a Guccival meg az Armanival. Különben a kutya sem foglalkozna vele…

2021. dec. 27. 18:14
 24/36 anonim ***** válasza:
52%
Figyelj te qr a irigy vagy. Mindig volt olyan hogy másnak van több és másnak kevesebb. Lehet az anyja apja többet tudott összehozni mint a te szüleid így futja Guccira meg Armanira is 15 évesen.
2021. dec. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
52%
Neked is jobban tetszene az a szar Gucci mint a Rossmanos ha meg tudnád venni magadnak. Szóval csak egy kis irigy prolifióka vagy.
2021. dec. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
72%

Jaj, szegénykém, mekkorát fogsz te még koppanni.


Elárulom, mások szemében én is “anyuci-apuci elkényeztetett picilánya” voltam ennyi idősen, csak az én szüleim valóban tehetősek, és nem 3-4 milliós autóban jártak és járnak, hanem 30-40 milliósban. Sőt, a gimnáziumi ballagásra én is ekkora értékben kaptam autót, aztán pedig 2,5 -szer ennyiért egy házat. Mindent “alámtoltak” a szüleim, mindent megkaptam, de emellett olyan nevelésben részesültem, hogy tudtam, hogyan álljam meg a helyem, ha egyszer felnőttem, és huszonévesen már nem kellett, hogy tovább támogassanak, mert egyszerűen nem volt rá szükségem. :) Attól még, hogy valakit támogatnak a szülei, még nem azt jelenti, hogy ő nem tanul meg küzdeni, ahogy az, hogy te szerényebb körülmények között élsz sem jelenti azt, hogy egy törtető leszel, és megállsz majd a saját lábadon. És igen, valóban nem ott lesz a “barátnőd” az életben, ahol te, hanem sokkal előrébb, mert a szülei megadják majd neki azt a kezdő löketet, ami után ő már önállóan fog tudni boldogulni. Míg te akkor meg azon fogsz fröcsögni, hogy “neki nyilván könnyű, apuci kinyalja a seggét”, ahelyett, hogy a saját dolgoddal foglalkoznál, és rájönnél, hogy az élet nem fair, és soha nem is lesz az. Ő nagyobb előnnyel indul az életben, mint te, és elhiszem, hogy ez rosszul esik, de attól még, hogy a háta mögött kibeszéled, és ilyeneket írsz róla, neked nem lesz attól jobb. Tudom, hogy te is örülnél a 70 ezres parfümnek és a félmilliós táskának, akármennyire is úgy próbálod beállítani, mintha figyelemhiány miatt lennének neki ilyen értékben cuccai, és Te mennyivel jobb vagy, hogy az ilyen dolgok nélkül is élsz még.

Anyu és apu megtehetik, igen, és ezért támogatják a gyereküket. Ez a normális, ha egyszer szülő leszel, majd meglátod. A parfümgyűjtemény pedig egyáltalán nem egy olyan dolog, amit mutogatni lehet, főleg azért nem, mert gondolom nem hordja magával mind a 20 üvegcséjét egyszerre, hanem naponta egyszer egyből magára fúj.


Őszintén jót kívánok neked, és, hogy sikerüljön megszabadulnod ettől a szegényebb réteg egy részére jellemző irigységtől, mert ez csak a te életed fogja megnehezíteni. Lehet, hogy most megnyugtató neked azt szajkózni, hogy “Mindegy,én legalább a sajàt lábamon is megtudom majd állni a helyem a nagyvilágban. Nem tudom hol lesz ez az elkényeztetett p**a ha anyuék nem lesznek,de nem ott ahol én ;)“, de ez a való életben egyáltalán nem így van, ahogy ezt te elképzeled. Jobb, ha ehhez mielőbb hozzászoksz. A barátnődet meg hagyd békén, jobbat érdemel nálad.

2021. dec. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Persze,engem kell itt szidni,amikor tudod,hogy igazam van. Nagyon magadra vetted,mert látszott az írásodból,hogy ideges vagy. Nem a barátnőm a lány,csak ismerem. Eszemben sincs ilyen felszínes,sznob,elkényeztetett barmokkal barátkozni. Én csak annyit mondtam,ha tetszik a tálalás,ha nem,hogy ezek a dolgok amennyire drágák,annyira is feleslegesek. Vajon meg e venné,ha nem lenne ráirva,hogy Gucci? Vajon tetszene neki az illata? Nem. Mert ő egy sznob pi** akinek csak a márka számít,az illat már nem érdekes. Ezért rendeli a legtöbbet. Meg sem szagolja,csak megveszi online a webshopból. Azért,mert Cartier van ráírva még nem biztos,hogy jó az illata. Vagy már ennyire el van a kisasszony kényeztetve,hogy kit érdekel,hogy nem jó az illata,úgyis apu vesz másikat ha ez nem jó? Ezt a mentallitást.
2021. dec. 27. 20:37
 28/36 anonim ***** válasza:
34%

Ideges nem vagyok, csak szánlak.

„Persze,engem kell itt szidni,amikor tudod,hogy igazam van.” Babám, 16 éves vagy, és már most azt hiszed, hogy a te szavad a kincs. Nem, nem az. Ezzel azonban semmi baj, pár év, és benő a fejed lágya (remélem), aztán a fejedet fogva fogsz visszaemlékezni erre a korszakodra, hogy milyen irigy, okoskodó kis butuska lány voltál.

Többet nem olvaslak, nem fogok egy lobbanékony tinédzserrel beszélni próbálni, aki azt hiszi, körülötte forog a világ. Csak annyit tanácsolok még, hogy ha feleennyi időt fordítasz a kotnyeleskedésre, és kétszer annyi időt a helyesírásodra, valamint a saját életedre, nemcsak igényesebb irományt fogsz kidobni a kezeid közül, de talán boldogabb is leszel.

2021. dec. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

Szerintem semmi baj a helyesírásommal,de mindegy. Te ki tudod fejteni mi a baj vele? Vagy abban is apuci segít majd,mert különben nem menne egyedűl?😂

Jajj,nem baj… apucika majd beültet a 40 milliós kocsiba. Ami lízing,aztán ha majd nem tudja fizetni, te leszel a legputrisabb csöves.😘

2021. dec. 27. 20:59
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, már annyira lejárattad magad az elmúlt pár reakcióddal, hogy szerintem ideje mással foglalkoznod, mint az irigykedéssel.

Az én szüleim például sokéves kétkezi munkával rakták össze, hogy 50 éves korukra sokmilliós autójuk, nagy házuk, márkás ruháik vannak. Ezért mi, a gyerekeik sem fogunk szakadt ruhában járni, csak azért, hogy nehogy az emberek más szemmel nézzenek, mert több pénzünk van. Egy bizonyos értelmi szint felett az embereket nem érdekli mások véleménye, meg, hogy a szomszéd irigy lesz-e az autóra, meg kinéznek, mert egy drágább órád van.


Ha az ember valamit meg tud venni, az nem azt jelenti, hogy meg is kell vennie. De ne zavarjon már, hogy mások másképpen élik az életüket, mint te, és nem siránkoznak egész nap, hogy neki meg milyen parfümje van, biztos fel akar vágni vele. 30 ezer forint meg 15 éve is átlagosnak számított egy parfümért.

2021. dec. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!