Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet semélyesen megvásáro...

Hol lehet semélyesen megvásárolni, ezt a parfümöt: Britney Spears Midnight Fantasy Parfüm?

Figyelt kérdés
Sehol nem találtam eddig csak online viszont nem vagyok benne biztos,hogy tetszene az illat.

#vásárlás #illat #parfüm #Britney Spears #személyes #Britney Spears Midnight Fantasy
2021. dec. 23. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ebből a parfümből először mintát rendeltem a Notino-ról.

Aztán annyira bejött, hogy rekord idő alatt elfújtam, utána azonnal megrendeltem nagyban. 😄

Hihetetlen finom illat számomra, nehéz betelni vele.

Édes, szexi, nőies.

2021. dec. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos boltokban már én sem találtam, csak neten (Notino). Viszont bátran merem ajánlani, Britney illatai nagyon jók, ha kedveled az édes, virágos illatokat. Tudom, sokra nem mész a válaszommal, de talán még azt megpróbálhatod, hogy egy bolttal megrendelteted, és amikor megérkezik ott meg tudod szagolni. Nem tudom ilyen esetben lehet e ezt csinálni, én csak a könyveknél vagyok így.
2021. dec. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!