Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok szerintetek gáz ha egy...

Csajok szerintetek gáz ha egy pasi borotválja a szemöldökét, úgyértem nem az egészet hanem picit eligazgatja?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha az egészet akkor gáz :D ha csak eligazítja az oké.
2010. szept. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

jajj dehogy gáz:) csak ne legyen túl nőies:) csipesszel am szerintem lehet jobban tudnád formázni:) ha viszont a borotválást úgy értetted, h vhol hosszabbak a szálak és azt igazítod, akkor jó a borotva is:)

szal nem gáz:)

2010. szept. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja és óvatosan is...nehogy belekapj jobban:)
2010. szept. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Az a gusztustalan amikor a fél arcát beteríti a szemöldöke:D

2010. szept. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%

Fogadjunk, hogy egy ilyen, egyik szemem sír, másik haj típusú hímneműnek indult, de időközben megbotlott egyedről van szó?

Röviden, egy köcsög, bjuzi. Ha ismered, üzenem neki, hogy ne tollászkodjon, hanem tudja fekve kinyomni a saját súlyát legalább tízszer, s adja át a helyet a nőknek... legyen férfi, ne egy köcsög.

2010. szept. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

09.22!

mert attól lesz férfi valaki, ha egybe nőtt szemöldökű? hát nemtudom...

sztem igenis nyúljon hozzá csipesszel a srác (szemöldök borotválásról még életemben nem hallottam), ha nagyon gázos...

nem a 19. században vagyunk, ébresztő! elhiszem hogy nemrég még az volt a menő, ha valaki gorilla volt, de hát könyörgöm, változik a világ. nem vagyok a csupaszság híve sem, de azért legyen rendbeszedve aki szőrmók :)

2010. szept. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!