Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miben màs egy átlagos testfelé...

Miben màs egy átlagos testfelépítésű nő külseje aki luxuskozmetikumot, luxusparfümőt használ és az átlagnál drágább ruhákat visel?

Figyelt kérdés

Van egy átlagos világos bőrű 170 centi / 60 kilós 25-30 éves nőt akit nem plasztikáztak, nem volt versenysportoló és nem végeztek rajta plasztikai jellegű kozmetikai korrekciós kezeléseket (hiauronos arc/szájtöltés). Teste, izomzata egy átlagos fiatallal azonos.


Evvel szemben magasabb kategóriájú kozmetikumokat, parfümőt és sminkeket használ mint a Dior, YSL, Lancôme, Chanel, Guerlain. Figyel az egészségére, az étrendjére. Ruhái az átlagos H&M, turkálós daraboknál magasabb minőségűek mint Lui Jo, Gant, Ralph Lauren, Massimo Dutti, Max&Co, Patrizia Pepe.



2022. jan. 2. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmivel nem másabb. Nem ezek számítanak. Egyrészt a löttyedt, narancsbőrös lustasegg szindrómát nem gyógyítják, másrészt az én szememben full mindegy milyen árú ruha van rajta.


Egészségesen kell táplálkozni (amennyire lehet), eleget aludni és normális rendszerességgel tisztálkodni. Na meg persze sportolni!!!

Ennyi kell csak, h valaki igazán olyan szép legyen, mint amilyennek Isten teremtette az első nőt.


Férfi válaszoló voltam, remélem nem gond.

2022. jan. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
100%
Igazából semmiben. Attól, hogy a cuccai drágák, még sminkelhet vagy öltözhet ízléstelenül. És az első jól írja, a sportot semmi fancy cucc nem fogja pótolni.
2022. jan. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a luxus kozmetikumok nem feltétlenül jobbak, mint az olcsóbban kapható márkák (persze meg kell találni a megfelelő hatóanyagot). A ruháknál is többet számít az ízlés. Ok, ha több pénzed van, meg tudsz venni drágább, szebb anyagokat, mint pl. a kasmír, de attól még nem lesz senki kifinomult dáma. Az alapok tehát fontosabbak: egészséges étrend, edzés, pihenés, megfelelő bőrápolás, ízlés a smink és öltözködés terén.
2022. jan. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A külseje max. olyan téren más, mint a hasonló külsejű nőké, aki nem hord drága kencéket, hogy kisebb eséllyel ken olyasmit a fejére, ami bevizsgálatlan eredetű, kifejezetten kártékony a szervezetre (és itt most nem az ilyen natúrlobbista dolgokra értem, hogy jaj, a szulfátos sampon meg az alumíniumsós dezodor egyenes út a gyors halálba... hanem pl. akik ilyen kínai boltból vásárolnak össze minden sz...t, azok tényleg nem is tudják, milyen tényleg extra káros anyagok kerültek bele abba a szemhéjpúderbe vagy deóba, amit használnak), és emiatt nagyobb az esély rá, hogy a bőre és szép tovább marad fiatalos plasztikázatlanság ellenére is.


Amúgy meg a ruházkodásban max. akkor látszik különbség, ha:

1. a szemlélődő ért az anyagokhoz, szabásokhoz - én spec. hülye vagyok hozzájuk nőként, kiv. ha tényleg vmi nagyon-nagyon szarul elvarrt darabot látok... de már különbséget nem tudnék tenni egy közepesen megvarrt H&M darab és egy Hugo Boss között

2. az illető nőnek azért van némi ízlése... drága márkákból is fel lehet öltözni gusztustalan módon

2022. jan. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!