Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vannak lányok, akik egyáltalán...

Vannak lányok, akik egyáltalán nem sminkelnek? Fiúk nektek a ,,no make up" bejön? Nőiesebek azok a lányok akik sminkelnek?

Figyelt kérdés
Egyéni preferencia, tudom. Mindenkinek a saját véleménye érdekel. (egyfajta felmréshez kellene)
2022. jan. 15. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a napok 99%-ban nem sminkelek egyáltalán. Egyszerűen nincs hova, buszon maszk, munkában maszk, nem éri meg. Régebben sokat sminkeltem amúgy, de mióta a covid van, már inkább alszom tovább 15 perccel.

A férfiak határozottan jobban felfigyelnek rám sminkben. Pedig nincs csúnya arcom anélkül sem szerintem, csak egyszerűen egy élénk rúzs, meg egy fekete szempilla sokkal feltűnőbb, mint a natúr arcom.

2022. jan. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem sminkelek, felesleges időpazarlás.
2022. jan. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Vannak. Nekem jobban bejonnek a smink nelkuliek, max szolidan. Aki vakol meg minden nap 1 orat baszaxik vele az alapbol off
2022. jan. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Persze, sokan vagyunk így. Nem látom értelmét a sminknek, egyrészt nincs az a festékmennyiség, ami vonzóvá tudná varázsolni az arcomat, másrészt van elég bőrproblémám enélkül is.
2022. jan. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Én se nagyon sminkelek, sajnálom rá az időt és a pénzt, ráadásul a legtöbb típus irritálja a bőrömet. Ettől függetlenül csinosan, nőisen öltözködöm, van párom és tapasztalataim alapján más férfiak is vonzónak találnak.
2022. jan. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

A vőlegényemnek a visszafogott smink tetszik (kis rúzs, szemillaspirál, szemhéj festék). A volt főnököm (akinek még adok a véleményére), azt mondta, hogy férfiként neki is a szolid smink tetszik és a felesége is így szokott sminkelni.


Én néha szoktam csak sminkelni magam, mert kissé ügyetlen vagyok hozzá. Illetve, vagy valamelyil sminkre, vagy a micellás vízre érzékeny a szemem, mert hajlamos miatta bedagadni.... Így inkább hanyagolom a dolgot. Páromnak így is nagyon tetszek.

2022. jan. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte soha nem szoktam, Covid óta meg főleg. Pedig nekem nagyon feldobja az arcom, mert anélkül kb. egy sápadt massza az egész. 😅 De nem érzem rosszul magam smink nélkül. Ezen tizenéveim végére már túlléptem... Szerencsére pattanásaim, bőrhibáim nincsenek, amiket el kéne fedni. Szóval csak az extra "ragyogásról" mondok le.
2022. jan. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ui. Egyébként azt vettem észre, hogy a pasiknak a sminkelt lányok jobban tetszenek, DE azt gyakran nem veszik észre, hogy ki van festve... Tehát nem kötik össze a 2-t.
2022. jan. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat,nekem is hasonló tapasztalataim vannak.
2022. jan. 16. 07:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehető legkevesebbet sminkelek, mert gyűlöli a bőröm, aki eleve rohadt mód problematikus. Szóval ja. Aknés vagyok meg minden bajom is van mellé, ha muszáj akkor korrektor aztán szevasz.
2022. jan. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!