Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudnék venni fekete színű...

Hol tudnék venni fekete színű rúzst?

Figyelt kérdés
dm,Rossmann és Müllerben is néztem már de egyik helyen sem találtam.

2022. jan. 22. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

MAC


Rocker boltok


Kínai boltok

2022. jan. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hirtelen a MAC jut eszembe.
2022. jan. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Macnél és Nyxnél is találhatsz. A Mac fekete rúzsát nem próbáltam(és már nem is fogom, kinôttem ebbôl az idôszakomból), csak más folyékony rúzsukat, azoknak nagyon jó a minôsége.

A Nyx rúzsát próbáltam, egész jó a minôsége. Nem érintésálló ugyan, de ha vigyázol rá akkor egy könnyebb ebédet is kibír. Egy karácsonyi ebéden próbára tettem, nagyon minimàlisan kopott azt hiszem.

2022. jan. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.=) Maradok a rúzsnál azt talán előnyösebb ajakra kenni,de mindenesetre érdekes ötlet az utóbbi.
2022. jan. 22. 13:14
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szerintem a NYX-eset nem éri meg megvenni, egy sima kávézástól is lejön, maszk alatt, evéstől, koncert közben, stb meg aztán fixen elkenődik és csúnyán kopik. A többi színnel nincs problémám de a fekete rúzsukat biztos nem veszem meg többször.
2022. jan. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!