Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen színű géllakk illik...

Milyen színű géllakk illik nagyon rövid körömhöz?

Figyelt kérdés

2022. jan. 29. 11:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Nem a színtől függ, hogy hosszítsd az ujjad.
2022. jan. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
A sötét, erős színek jól mutatnak röviden.
2022. jan. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem egyedül az élénkpiros az, amit csak rövid körömre kenek fel, az összes többit használom rövid és hosszú körömre is.
2022. jan. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2 és 3 Köszönöm a válaszokat

1 te látom aztán tapasztalt vagy a női dolgokban. Képzeld,, nem az ujj hosszabbítás a cél, hanem az, hogy ne nézzen ki közönségesen és hülyén.

2022. jan. 29. 13:51
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem az ilyen nude színek
2022. jan. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

Rövid körmön semmilyen szín nem szép, mert nem hangsúlyozzuk azt, hogy tövig le van vágva (vagy rágva) a köröm.

A színek azért vannak, mert hangsúlyozunk velük! Ki akarunk emelni, meg akarunk mutatni valamit. Ha valakinek előnytelen a lába, nem vesz fel piros harisnyanadrágot!

A nude árnyalatok azért vannak, hogy semlegessé tegyék a rövid körmöket. Pl. ha valakinek így könnyebb megnöveszteni, mert nem szép, nem formás, szabálytalan, amit ugye könnyebben levágunk. De a nude elfedi, hogy a fehér körömvég szabálytalan. Vagy ha olyan vékony, hogy erősítés nélkül letörne, és nem tudod megnöveszteni, na akkor mehet a rövidre ez a segítő nude réteg. Ellenkező esetben minden lesz, csak igényes, és szexis nem.

Olyan, mint mikor egy 16 éves rockerlány a tövig rágott körmeit lázadásként festi ki. Szándékosan azt akarja megmutatni, hogy ronda.

2022. febr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6 köszi. Nem tövig vágott/rágottról van szó, van egy olyan 3 milliméteres fehér része.
2022. febr. 8. 07:10
 8/12 anonim ***** válasza:
Értem, akkor én azt már nem nevezném rövidnek. Persze nem az extrém hosszú, versenyekre készített köröm, de a 3 mm az teljesen vállalható, szép, elegáns, még lehet vele normálisan dolgozni.
2022. febr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8Akkor erre a hosszra lehet bátran élénk szint is felvinni szerinted?
2022. febr. 8. 19:25
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán, bár kép nélkül nehéz bármit is mondani.

Az a gond ezzel, hogy van, akinek olyan kis töpszli a körömágya (a gfehér nélküli rész), hogy egyszerűen nem szép. Míg másoknak meg "nullára" levágva is olyan keskeny és hosszúkás, hogy növesztés nélkül is festhető. Ők szerencsések. Fotó alapján könnyebb lenne válaszolni, de az csak egy vélemény. Másnak meg más tetszik.

2022. febr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!