Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Zselés műkörömnél mit csinálha...

Zselés műkörömnél mit csinálhatok rosszul?

Figyelt kérdés

Nem jártam semmi tanfolyamra de vettem kellékeket és itthon csinálom magamnak és néhány ismerősnek, rokonnak.

Első 3 alkalommal minden oké volt, szép lett és sokáig bírta. De azóta anyumnak kb 1 hét alatt leesett a zselé réteg a saját körméről :S

Aztán nekem meg alul a sarkainál fellevegősödött pár nap alatt és nagyon csúnya volt.

Mi lehet a baj?!


2010. szept. 11. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Nemtom konkrétan ezt mivel csinálják, de nem lehet, hogy valamitől elromlott a zselé? Tudom hülyén hangzik, de ha ugyanúgy csináltad, csak nem benned van a hiba.
2010. szept. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát szerintem ugyan úgy csinálom de max 1-1,5 hónapos a zselé most. Szóval szerintem még bírnia kéne most is de akkor meg pláne mikor ez történt hogy leesett..
2010. szept. 11. 23:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet h levegő maradt alatta?Anyud mosogatott vagy kertészkedett?:P (enyém szokott és azért jön le neki mindig amit csinálok neki)
2010. szept. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen szokott pl mosogatni na de eleinte akkor is bírta néhány hétig de most nem :S
2010. szept. 12. 21:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet nem elég alaposan készitetted elö a körmöket(bolyhozás,fertötlenités,primer)vagy zsiros volt a kezed mikor csin.Sztem a zselének semmi baja.ne ijedj meg legközelebb alaposabban csináld ez bármelyik gyakorlott körmössel elöfordulhat
2010. szept. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Levegő megy a zselé alá.
2010. szept. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet nem csiszoltad le eléggé
2010. szept. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!