Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mikor érdemes csináltatni...

Mikor érdemes csináltatni köldökpiercinget?

Figyelt kérdés
Én nyáron nem nagyon szeretném, mert azt mondták, hogy utána sokáig fáj, és akk nm tok menni úgy strandra. Télen azt mondták, h begyullad hamar.. akk mikor csináltassak?? Értelmes válaszokat várok!!
2010. szept. 12. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyáron tényleg nem célszerű a strand miatt. Én télen csináltattam és semmit sem gyulladt be :)
2010. szept. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én márciusba csináltattam, nyáron már strandoltam :)


A gyulladás meg egész mástól van, nem az évszaktól; az bármikor kijöhet.

2010. szept. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akár már hétfőn meglehet csináltatni és télre pedig kutyabaja se lesz. Legalább én így tennék.
2010. szept. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és főleg azért, mert értelmes válaszöokat kaptam
2010. szept. 12. 16:51
 5/7 A kérdező kommentje:
ja, és 14 éveseknek is lehet csináltatni.. vagy ti hogy gondoljátok?
2010. okt. 7. 18:58
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Semmikor. Nemértem miért jó ez a lányoknak, hogy ilyen dolgokat szúrjanak magukba, amitől esélyes, hogy begyulladhat a bőrük vagy elfertőződhet. És még ráadásul 14 éves is alig vagy :). Én férfiként nem tudom szexisnek látni a köldökpiercinget. És ha már egyáltalán foglalkozni akarsz magaddal, hogy szebb legyél, akkor azt az időt, amit a köldökpiercingedre fordítasz tölthetnéd inkább hasfeszesítéssel vagy ilyesmivel. Netalántán tanulással. Bocs, de ez a véleményem. Sztem értelmes választ adtam.

20f

2010. okt. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem meg konzervativ vagy édesem. :)

nekem is van, én februárban csináltattam anno és semmi bajom nem volt. :)

Hajrá, én nem bántam meg, sőt amikor nem volt bent, akkor olyan üresnek éreztem a köldökömet. :)

2010. okt. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!