Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kérhetek egy szempillaspirál...

Kérhetek egy szempillaspirál ajánlást? Hosszú, de nem túl dús, szőke szempillám van, és semmi, de semmi íve nincs, viszont szempillagöndörítővel begöndörítem.

Figyelt kérdés
Olyat keresek, ami teljesen szétválasztja a pillákat és természetes hatást ad. És azért nem is maszatolódik annyira. A válaszokat előre is köszönöm :))

2022. márc. 2. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


nekem ez a kedvenc. azért vízálló, mert télen a maszkos időszakban a sima elmosódott a párától odakint 😄 amúgy bármelyik verzióját szeretem

2022. márc. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. nekem mondjuk nem tul hosszú nem túl dús a pillám, szőkés is alapból, de ezzel a spirállal legutóbb az új kozmetikusom is megdicsérte a pilláimat ☺️
2022. márc. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Max factor 2000 calorie, szépen szétválaszt és természetes hatású :)
2022. márc. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Loreal telescopic!! Csak rendelni tudod de legeslegjobb pedig már nagyon sokat kipróbáltam
2022. márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Avon Supershock Max
2022. márc. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Maybeline falsies lift lash

maybeline sky high.

2022. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!