Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Isme ritek a clay gyűrűket?...

Isme ritek a clay gyűrűket? Szóval vannak pinteresten azok a gyűrűk amik úgynevezet polymer clayből vannak. Tudom, hogy elég nehéz ezt így leírni, de akninek van ideje le tudná nekem írni, hogy hogyan kell ezt a gyűrűt megcsinálni?

Figyelt kérdés
bocsi az ismeritek szót véletlen külön írtam

2022. márc. 8. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Polimer clay=süthető gyurma... Követed a csomagoláson lévő harsználati utasítást. Gyurmázni gondolom tudsz.
2022. márc. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A sablon gyurmás ékszerekhez nagy művészi véna se szükséges csak egy kis precizitásra, igényességre. (pl herótom amikor mások ujjlenyomatokkal telien posztolják a képeket.)


Csomagoláson rajta van az utasítás.


+ vedd figyelembe mekkora darabot milyen hőmérsékleten kezelsz.


Én pl gyantamelegítő gépemben hagyom kötni, méretfüggően állítva a hőt.

Egy általam öntött OÉTI engedélyes szilikon lapocskát szoktam a forma alárakni.


Mondjuk ebben a kis eszközben már minden készült >< viaszolvasztás, kétkomponensű gyanta hőkezelése, szappanhoz az olajok/zsírok adott hőfokon tartása, pigment növények szárítása is.

2022. márc. 19. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2022. márc. 25. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!