Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Másnak is nehezen nyílik...

Másnak is nehezen nyílik Pandora fülbevalók kapcsa?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy pillangós fülbevalót (egy ezüst karikán lógnak a pillangók), de egyszerűen nem tudom szétkapcsolni. Az első alkalommal anyukám segített betenni de azóta nem szedtem ki, mert egyszerűen nem nyílik nekem sehogy. M-es hosszúságú műkörmöm van, ez nem segít a helyzeten xd

Elvileg minden este ki kéne szednem, mert akkor jobban bírnák a strapát, és nyilván örülnék, ha tovább maradnának szépek.

Tudtok valami módszert, hogy hogyan lehetne könnyebben kinyitni, vagy van-e esetleg ezekhez is nyitó, mint a karkötőkhöz?



2022. ápr. 11. 22:27
 1/3 anonim válasza:
Nekem a pandora fülbevalómmal ugyanez volt a baj, először azt hittem hibás darabot kaptam hogy ilyen szoros a kapcsa, viszont nekem meglazult egy idő utan és most pont jó, bejáratás kérdése, szerintem neked is megfog idővel, ha sokat kapcsolgatod, addig sajnos ilyen.
2022. ápr. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hú akkor megnyugodtam, köszönöm a választ!
2022. ápr. 14. 13:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, ilyen szorosak, aztán később lazul valamennyit.


Én a karláncot az elején egy fém körömreszelő segítségével tudtam csak kinyitni, körömmel nem bírtam.

2022. ápr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!