Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pandorahu.co oldalról rendelt...

Pandorahu.co oldalról rendelt valaki?

Figyelt kérdés

Én sajnos igen és úgy néz ki csalók.:(

Kifizettem 18e Ft-ot. Mit tudok tenni?


2022. ápr. 13. 20:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Qurva anyjukat! Épp innen készültem is ajándékot rendelni, de gyanús volt ez a harmadik világbeli domain és az, hogy nincs elérhető ügyfélszolgálat. Hát, jól gondoltam…
2022. nov. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
20# igen, én a banktól kaptam vissza
2022. dec. 6. 15:54
 13/13 anonim válasza:
Nemrég rendeltem erről az oldalról (2022 november20) ( hozzá teszem nincs pandoram, nem vagyok az a rendelgetős, ezt sem magamnak kértem) megneztem van impresszum, mindenhol black friday, így nem volt gyanús. 28 ezer forint volt szállítással együtt az összeg és 48 ezer forintot vont le a kártyáról. Ez így már elég gyanús lett. Utána néztem meg pandoras oldalakon és itt is, hogy ez kamu. Kártya letilt. Írtam nekik magyarul, mivel jött email, hogy hova tudok írni ha probléma akad, rá két napra kamu szöveget, hogy a párom már megrendelte nekem máshonnan és szeretném vissza mondani a rendelést. Azt írták (minden emailt angolul irtak) rendben, várjak egy kicsit vissza utálják a pénzt. Eltelt egy hét , akkor még semmi, kérdeztem mi a helyzet. Írták hogy van átfutási idő bank miatt bla bla bla és két nap múlva a teljes összeget vissza utalták. Persze menet közben tettem feljelentést, amit már vissza vontam. De ne rendeljen senki innen.
2022. dec. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!