Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan sminkeljem ki magamat...

Hogyan sminkeljem ki magamat a mai iskolai karácsonyi buliba? (15vok)

Figyelt kérdés
nagyon sürgős, kérlek segítsetek! már vettem szempillaspirált és szájfényt, esetleg jó lenne még egy kis szemhéjtus is? a kenhető vagy a por szemhéjpúder a jó? a körmömet milyenre lakkozzam ki? előre is köszi a segítségeteket! Gábor
2008. dec. 18. 07:45
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
szia! max. világos szemhéjpúder és nem túl feltünő szájfényt ajánlok, egy kis spirál is belefér fiúknak
2008. dec. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minek a smink? Jelmezbál vagy mi?
2008. dec. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Gábor ne tegyen fel sminket. minek?
2008. dec. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
..hm..fogós kérdés... sztem a szájfény jól mutat a fiúkon is! lol a körmödet + fesd be rózsaszínre, az igazán terndi most!
2008. dec. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Gábor...


ez vmi vicc??? fordított nap lesz, vagy homár vagy?


ha fordított nap, akkor, dobj fel egy kis rúzst, ha búza vagy, akkor ne menj sehova, hanem lődd fejbe magad.

2008. dec. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy kamu kérdés.

Vagy nem tudom, de mostanában tele vagyunk ehhez hasonló kérdésekkel és a legtöbbjéről kiderül, hogy csak valaki szórakozott :s

2008. dec. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
képzeljétek fordított napot tartottunk, elég beszűkült gondolkodásúak vagytok, rögtön már b*zinak vádoltok meg! de sok hülye van
2008. dec. 19. 08:39
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

Akkor odaírhattad volna, hogy fordított nap lesz. már ne haragudj :P

am nekem nincs bajom a melegekkel se. :)


De ha azt írod karácsonyi buli az nem egyenlő a fordított napi őrülettel számomra.

2008. dec. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!