Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hennás szemöldökfestés hány...

Hennás szemöldökfestés hány éves kortól?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Úgy egy éve kezdtem el borotválni, majd szedni a szemöldököm, de nagyon túlmentem vele. Decemberben kezdtem abbahagyni, mostmár csak a teljesen máshol lévő szálakat vágom le. Minden reggel megrajzolom ceruzával, mivel nem nőtt vissza az egész hossza, plusz a természetes formája is csúnya és asszimetrikus. Azonban megcsinálni elég sok időt el is vesz, korán kell kelnem miatta nagyon, de cserébe a végeredmény sem szép általában. Pluszba most hogy jön a nyár, ha megyek véletlen víz közelébe, az le fogja szedni az egészet, így is egy része lejön napközben, de volt már, hogy az egész elkenődött. Szóval arra gondoltam, hogy elmennék kozmetikushoz, hogy kiszedje a nagyon lent lévő szálakat, és megfessen egy formás szemöldököt. Anyukámat kérdeztem ezzel kapcsolatban, nemet ugyan nem mondott, de szerinte túl természetellenes lenne (azt megjegyezném, a szemöldökceruzával semmi baja, pedig fekete). Mit gondoltok, tényleg az? Hány éves kortól engednétek meg a lányotoknak, hogy megcsináltassa?

2022. máj. 7. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos jobb lenne, mint amit te csinálsz otthon (legalábbis magamból kiindulva😅). Bár azt hiszem, hogy a hennás szemöldökfestés a bőrödet nem igen fogja be, vagyis nagyon gyorsan kikopik, és inkább csak a szálakat színezi be.

Nekem 17 évesen lett először szemöldöktetoválásom, a szüleim teljesen támogattak, ők állták az egészet pedig nem olcsó mulatság. Szerintem hennával bármikor kifestethettem volna a szemöldökömet :D Főleg, hogyha még el is rontaná a kozmetikus, csak pár hétig-hónapig marad fent úgyis.

2022. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!