Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csak szerintem nagyon cukik...

Csak szerintem nagyon cukik meg szépek azok a kis színes (műanyag) gyűrűk amik a sheinen vannak illetve a H&M-ben is kaphatóak?

Figyelt kérdés

2022. máj. 8. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a kérdésnek semmi értelme. Ha tetszik, vedd meg és légy boldog.

De itt úgyis vegyesek lesznek a reakciók. Ha valaki azt mondja, hogy szerinte undorító, akkor máris eltántorodsz? Vagy ha valaki azt mondja, hogy szerinte is cuki akkor egyből beleteszed a kosaradba?

2022. máj. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is szeretem a műgyanta gyűrűket.

A gyerekkorom jut eszembe róla, amikor még kis falusi boltokban is voltak ilyen automaták, ami tele volt ilyen színes, műanyag gyűrűkkel és egyéb kiegészítőkkel, és ha bedobtál egy érmét, véletlenszerűen kidobott egyet.

Még mindig megvan a 4 éves koromban szerzett kis zöld csillagos gyűrűm.

A közelmúltban vettem párat.

Az is jó bennük, hogy bár egyesek szerint “ócska bizsuk”, mivel nem fémből vannak, nem kell félni attól, hogy berozsdásodnak.

2022. máj. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is aranyosak, bár nagyon ritkán hordok ilyesmit
2022. máj. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem szépek, olyan idétlennek néz ki néhány, de nyilván ez csak az én véleményem. Ha illik az adott ember stílusához, akkor lehet okés, de alapjában véve nekem nem tetszenek.
2022. máj. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!