Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mitől válik fel mindig a...

Mitől válik fel mindig a zselé a körmömön?

Figyelt kérdés

Szerintem mindent jól csinálok de van hogy már aznap vagy néhány nap múlva lent a sarkainál felválik :S

Ez mitől lehet?


2010. szept. 17. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom mitől lehet de van ilyen folyadék ami ez ellen van és nem válik fel a zseléé:)
2010. szept. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mert nem szakemberrel csináltatod (:
2010. szept. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első 2-3 alkalommal minden oké volt de most valami nem :S

Nem tudom mi lehet a baj. Jól felbolyhosítom és tapadás elősegítő folyadékot is használok.

2010. szept. 17. 21:35
 4/5 anonim ***** válasza:
a tapadáselősegítőt csak a saját körmödre tedd töltéskor, a még a körmödön maradt zselét ne érje!Használsz vízelvonót is?(szintén csak a saját körmödre)Az is lehet,hogy rosszul bolyhozol,mert sokan a bolyhozás alatt reszelést értenek, ami nem segít csak elvékonyítja a körmöt!És ne moss kezet egészen addig,amyg nem fejezed be teljesen a körmöd!Ezt csak azért mondom,mert van olyan körmös ismerősöm,aki mindig zselézés elött megmosatja a vendég kezét, hogy ne legyen poros, de minden vendégének levegősödik a körme!
2010. szept. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm

El tudnád mondani mit takar pontosan a bolyhozás? (Lehet azt nem csinálom jól)

Nem mostam kezet sem közben, sem közvetlen előtte vagyis igen de vártam kb 15 percet és addig nem is nyúltam semmihez szóval tiszta maradt. Ja és építeni akarnék a saját körmömre szóval csak arra használtam.

2010. szept. 18. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!