Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki tud az Ariana Grande...

Valaki tud az Ariana Grande Cloud-hoz hasonló parfümöt?

Figyelt kérdés
Esetleg Avon vagy olcsóbb márkától keresnék hasonló illatvilágot.
2022. jún. 7. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Utána néztem picit, de sehol nem találtam egy utánzatot sem! Olyat találtam,ahol akciós, esetleg van tester, de így is 20 körül van a 100ml-s. Még krémmánián láttam pár eladót! Ott kicsi kiszerelésbe is árulják kifújva. Még egy helyen talán láttam a közelmúltban, meg is nézem a listát...
2022. jún. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

Igen, kaptam egy listát kb.egy hónapja barátnőmtől és ott láttam. Pont a legutolsó helyre lett beírva, a nyomtatott listára kézzel, szóval biztos újdonság. Pesten van egy hely ahol kimérve szoktak a parfümöket venni és ott elérhető ez No.116 kóddal. Ezek tuti utánzatok de biztos jó árban is vannak, egy próbát megér. Lehet tudod is ennyiből, hogy hol lehet így parfümöt venni (biztos több helyen is), de ha nem, akkor megkérdezem, hogy hol.

Én azt nem javaslom, hogy vásárolgass "hasonló illatvilágot" mert többe kerülne találni valamit ami ezt az érzést adja ami ehhez köt, mintha megvennéd az eredetit eredeti áron.

2022. jún. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ, kedves vagy!

Mindenképp megnézem akkor egy ilyen "kimérős" helyen.:)

2022. jún. 7. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!