Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van olyan Sephora ami szállít...

Van olyan Sephora ami szállít Magyarországra?

Figyelt kérdés
2022. jún. 8. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Douglasban nincs Sephora?
2022. jún. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs.
2022. jún. 9. 12:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs. A Sephora egy nagy márka illetve egy márkagyűjtő üzletlánc aminek nincs Magyarországon képviselete és nem is szállít ide.

Azt próbálhatod meg hogy egy külföldi emberen vagy erre irányuló cégen keresztül rendelsz aki majd postázza Magyarországra. Ebben az esetben viszont a szállítási költség brutális lesz

2022. jún. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lecsekkoltam, mivel én még 2019-ben rendeltem a lengyel sephora oldaláról, amely meg is jött 1 hét múlva. Az internacionális szállítás 20 euró volt akkor. Viszont úgy látom, most már csak Lengyelországot lehet megjelölni, nem engedi a magyarországi címet. Gondolom a covid miatt lekorlátozták. :(
2022. jún. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!