Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csak szerintem nem fair ez?

Csak szerintem nem fair ez?

Figyelt kérdés

Mindig mondják hogy ne használjak alapozót, mert majd megöregszem. Csakhogy


fakó a bőröm, és mitesszeres (nem tűnik el) és szeretek jól kinézni, ha nincs rajtam elveszettnek érzem magam szószerint.


És hogy kik mondják hogy ne használjam

barátnőm Ms. Makulátlan Bőr, anyukám Nulla Bőrhiba és gyakorlatilag mindenki akinek kifogástalan az arcbőre.


Bezzeg ha nekik lenne ilyen sz.ar bőrük ki se mennének az utcára.


Kinek adtok igazat, nekik vagy nekem?


Ha itthon vagyok vagy emberek közé megyek nincs rajtam, pihen a bőröm.


2010. szept. 19. 17:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A pénzből amit a sminkcuccaidra költessz menj el kozmetikushoz, egy szakember biztos jobban ért hozzá.A smink hosszabb távon nagyon nem kifizetödő, és iszonyat ronda lesz később a bőröd...
2010. szept. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Természetesen :mosakodom, ápolom a bőröm, járok tisztitásra gyakran a kozmetikushoz, azonkivül hogy fáj és három napra eltűnik útána ujra elöjön. Nyilván ezt csak az értheti aki nek hasonló problémája van.
2010. szept. 19. 17:57
 3/17 A kérdező kommentje:
A férfiaknak bejön a mitesszeres bőr, szerintem nem és nem kívánnának emiatt. Szóval...
2010. szept. 19. 17:58
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg egy jó minőségű alapozó nem árthat. Mondjuk néha tényleg pihentesd a bőröd.

Én bőrgyógyászhoz mennék, ott kapsz rá krémet. Én is ezt tettem.

2010. szept. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, én évekig bőrgyógyászhoz is jártam, és gyógyszert is szedtem :) Ma már majdnem teljesen tiszta a bőröm, de eleve zsíros fajta, így én is tele vagyok mitesszerekkel. Nyáron mindig szépen kitisztul a nap hatása miatt, így akkor szinte sose használok alapozót. Az év többi részében is ritkán, ha épp van egy-két piros foltom. Szerintem keress fel egy bőrgyógyászt. Hátha tud valami megoldást a problémádra. Vagy beruházhatnál valami jobb alapozóra, pl vichi, vagy hasonló drága, de elvileg kímélőbb mint a többi gagyibb alapozó.
2010. szept. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Elöször börgyógyász,kozmetikus.Nemtudom hány éves vagy de vannak olyan fogamzásgátlok tiniknek(pl cypromix vagy valami hasonlo,a nevére már nem emlékszem)amik tényleg jok a börre ugyanis hormonális háttere is lehet a problémádnak.

Én is szedtem ilyen antibébi tablettát,nem hiztam meg nem szörösödtem ki töle mint ahogy sokan gondolják,beállt a menszeszem is és kitisztult az arcom!!!

Szoval nyugodtan beszélj erröl a dologrol a nögyogyásszal,de lehet a börgyógyász is ad vmi csodaszert.És az arckezelés is nagyon jot tesz.

2010. szept. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
loreal ásványosat használok, pattikat már kinőttem, nyáron nekemsemkell kitisztul a naptól, bőrgyógyász, már látott megvizsgáltak semmi rendellennesség góc, hormonzavar sincs, táplálkozás is ok, a bőrgyógyász krémjeit egy darabig használtam de összeaszalta a bőröm és semmit nem használt..
2010. szept. 19. 18:04
 8/17 A kérdező kommentje:
Már minden megvolt ételallergia vizsgálat, hormonok, Roaccutan kúra se tüntette el.
2010. szept. 19. 18:05
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt elfelejtettem oda irni hogy én 26 évesen szedtem fogamzásgátlot ami aknés börre is javasolt.

18:03

2010. szept. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem is miteszeres az arcom és járok kozmetikushoz és nem használok alapozót. Sőt csak 1 szájfényt használok a hétköznapokra. De így is van pasim.
2010. szept. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!