Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tényleg nem ajánlott a sziliko...

Tényleg nem ajánlott a szilikon fültágító?

Figyelt kérdés

2mm fültágítót szeretnék.

Már el is kezdtem tágítani a fülemet.

Viszont azt olvastam egy blogon hogy :

"amit NEM ajánlok az a szilikon tágító!!Olcsó ez persze,olcsóbb mint a fém,meg van jó színű,jól néznek ki kétségtelen,de tapasztalat alapján sok fül nem bírja"


Én eddig szilikonosat akartam, de eléggé elbizonytalanodtam.

Szóval tényleg nem bírja a fülünk? vagy egyszer ígyis úgyis begyullad a tágítótól?

nektek mi a tapasztalatotok? vegyek inkább műanyagot?


2010. szept. 19. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:

2mm-nél nem ajánlom,nekem amikor 6mm volt beleraktam a szilikont nagy nehezen,és csak úgy tudtam kivenni,hogy levágtam a peremét :sszóval pénz kidobás..

most 20 mm és belerakom a szilikont mert kitudom venni és nem is gyullad be.

Egyén függő

2010. szept. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%
Emberek, valaki mondja már meg, mi a jó ebben a fültágítós dologban? Szerintem undorító. arra gondoltatok, hogy pl egy állásinterjún ez hátrány lehet? Lehet, hogy én vagyok begyöpösödött, 25 éves lány létemre, de nekem ez a divat nem tetszik.
2010. szept. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

igen begyöpösödött vagy. nyilván aki elkezdi az nem olyan munkába akar menni ahol ez hátrány. erre nem gondolsz? :)

nyilván sok buta ember elkezdi divatbol de aki önmagáért csinálja(a testmódositás lényege nem a divat) az gondolom nem kosztümös/öltönyös ember lesz aktatáskával. :)


nekem am szilikon van 3éve. :D 12-es. semmi baja, mosni kell ennyi. :D nekem nem gyulladt be. a műanyagtol viszont igen. :/

2010. szept. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen emberek!: )
2010. szept. 28. 18:37
 5/9 anonim válasza:
Nekem most 12mm-es a fülem.A szilikon és fém tágítóim felváltva hordom,mert a fémen kis tüsik vannak ami nagyon szép :D csak aludni nem tudok vele,mert félek hogy letörnek :/ Ráadásul ha 2-3napig benne van a fülben elég büdi tud lenn!A szilikonnal nem volt még bajom,és nem is büdösödik :) Persze időnként ezt is tisztítom :D de nem kell annyit mint a többit!Nekem legalábbis :) remélem ezzel segítettem
2011. dec. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Kedves 2. komentelő! Ha válaszolni nemtudsz a kérdezőnek, akkor ne írj ide... Senki se kíváncsi a véleméynedre! aki kérdezi, valószínűleg azért, mert neki tetszik. nem lebeszélni kéne, meg ócsárolni az ízlését, hanem válaszolni bmeg! ha nemtudsz értelmesen, akkor inkább ne is írj!!!


Egyébként meg hogy válaszoljak (bár már késve):

nekem 8mmig fém volt,aztán egy darabig meg összevisza, akkor inkább a tágító kinézetét néztem, hogy milyen mintájú, tömött-e vagy színes, van e rajta valami extra. De 18mmtől egészen mostanáig (30mm-ig) csak szilikont vettem, mert könnyebb berakni, nekem legalábbis, mert én nem 2mm-enként veszek nagyobbat hanem 4mm-enként. fájni fáj alapból 1-2napig. de én bírom, sőt még szeretem is azt az érzést ahogy tágul és feszül szét. :D meg tény, hogy így tovább gyulladásban van, de ha rendesen lefertőtleníted, mielőtt berakod,akkor nagy bajod nem lehet tőle. max begyullad pár napra és el is múlik :)

2012. okt. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én csak szilikont használok, nekem az vált be. Fémtől cefetül büdös, akármit csinálok vele. A szilikon meg úgymond igénytelen... berakom, oszt van. Barátnőm se szid érte, hogy büdös, meg kényelmesebb is.
2013. jún. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2 miliméter az nem is fültágítás szinte-.-' szerintem nincs is olyan méretben szilikon fültágító, csak műanyag.
2013. aug. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2010-es..de hátha olvassa még valaki.Tényleg egyén függő..de nekem ismerőseim is csak szilikont raknak a fülükbe :) az a legjobb..hidd el,csak ápolni kell meg nem egy 3 mm-es füllyukba kell belerakni egy 6-osat..na úgy tényleg nem bírja..:D (nekem is az van a fülembe 10mm és nagyon szereti a fülem)
2015. máj. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!