Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 1D lehet jobb választás lenne...

1D lehet jobb választás lenne legközelebb? Két hete voltam először pillasnal, 2D, mikor megcsinálta, szép volt,de mire hazaértem (kb fél óra) már leesett 1-2. Aztán többi nap után még több. 2 hét után már elég ritka. Vigyáztam rá, nem érte víz, gőz.

Figyelt kérdés
Legközelebb 2 hét múlva megyek. Azon gondolkodom,lehet jobb lenne az 1D, amúgy is kicsit idegennek tűnok saját magamnak 2D- vel. Mi a véleményetek?
2022. júl. 6. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyi idő után esett ki belőle, akkor inkább pillást válts, ne D-t. Nekem 3D van, de anno 2D-vel kezdtem, 4 hétre járok töltetni, és soha nem hullik ki más csak ami a saját szempillámmal együtt. Még 4 héten is egész szép szokott lenni, pedig nem kímélem.

Mondjuk amikor 2D volt, az nekem se bírta 4 hétig, inkább 2,5-3 mert sok nem tűnt olyan sűrűnek már és nem tetszett. Ezt te tudod.

De itt szinte biztos, hogy a pillás a rossz, nekem is volt olyan pillásom, akitől hazaérve már potyogott, érdekes a mostaninál sose történik ilyen...

2022. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi :)
2022. júl. 6. 16:33
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként meg annyi, hogy a saját pillam nem hullik, csak az épített.Ez is azert,mert nem dolgozott túl jól a pillas ?
2022. júl. 6. 16:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, most válaszolok, én voltam az első :) Igen, azért. Ha jól dolgozik a pillás, akkor csak a saját szempilláddal együtt kell hullania a műnek. :)
2022. júl. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2022. júl. 15. 15:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!