Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez micsoda? ( bővebben lenn )

Timii. kérdése:

Ez micsoda? ( bővebben lenn )

Figyelt kérdés
Nemrég, kb. egy hónapja szúrtam át magamnak a fülem. De 1-2 hete valami kis pattanásszerűség nőtt a lyuknál. Eleinte nem is vettem figyelembe, mert azt hittem elmúlik. De most meg egy kis piros hólyagszerű valamivé vált és ráadásul fáj. Ez micsoda? Kinövés? Vadhús? Mit lehet tenni hogy elmúljon? A fülbevalóm is kivettem, szerintem be is fog nőni a lyuk, szóval feleslegesen bajlódtam az egésszel. :/
2010. szept. 20. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet,hogy fertőzés,herpesz. Igazából az ilyen házi frankensteinkedésekkel sok dolgot össze lehet szedni. Borogasd kamillával vagy ha van otthon bármi fertőtlenítő (betadine,sterilium) akkor kenjed ezerrel. ha nem javul,akkor nézesd meg orvossal.
2010. szept. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg vadhús és a baktériumoktól van. Tetran kenőcs, ha nem javul, lehet ki kell szúratni, hogy kifakadjon, de ezt orvos döntse el.
2010. szept. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell megijedni, ilyen nekem is és sok ismerősömnek is volt már akiknek több lyuk van a fülén.

Annyi, hogyha nem kemény akkor egy idő után magától kijön a genny belőle, kenegesd tetránnal és betadine-al.

Ha pedig keményebb akkor vadhús, én nem ajánlom a módszerem, mert nem okos dolog, de én eddig elkapartam és nem volt bajom belőle, és nem is látszik, DE NEKED NEM AJÁNLOM, mert nem mindenki úgy reagálja le, mint pl én.

2010. szept. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!