Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen tetkót javasoltok hátra?

Milyen tetkót javasoltok hátra?

Figyelt kérdés
180 cm vagyok , 70 kg , átlagos , súlyhoz képest viszonylag izmos testalkat ( úszok , bringázok , gyúrtam , boxoltam )
2010. szept. 21. 17:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Vagy egyáltalán ilyen testalkattal gáz a tetoválás?
2010. szept. 21. 17:32
 2/11 Funktasztikus ***** válasza:
pillangósat virágokkal jo lesz?:D
2010. szept. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Nekem a tarkómon pl. japán kanji van... Ai - Szerelem, szeretet jele. F/16 Két éve csináltattam!
2010. szept. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szerintem Permetezőgép tetkó jól mutatna tudod az a kézzel pumpálós :D Vagy ha hason alszol akkor szőlődaráló egy nő számára nagyon izgató tud lenni lenni :P
2010. szept. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 xyu válasza:
jó nagy betükkel SKINHEAD
2010. szept. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
tökmindegy csak ne egy volkswagen feliratot
2010. szept. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Divatból akarsz tetováltatni kérdező?Mert ha ezzel akarsz tetszeni valakinek,akkor inkább ne,mert meg fogod bánni.Varrni meggyőződésből kell(szerintem).
2010. szept. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem raknék, mert ha nagy teljes hátra akkor az sezrintem ha fekete már nem néz ki jól, ha kicsi az meg messziről csak egy folt.AMúgy szerintem ne mi adjunk tanácsot, mert te fogod viselni, egy tetkónak olyannak kell lennie ami a saját személyiségedet jellemzi vagy amit tényleg szeretnél rá.Pl. a párom beceneve lion,de minden más macska fajta, horoszkóp,nyári gyerek,imádja ameleget, a saját nevét is lehet így beszézni, szóval ő ha tetetne oroszlánt varratna magára.Szóval nálad is biztos van valami különleges ami rád jellemző.
2010. szept. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
egy Pizza Hut feliratot javasolnék
2010. szept. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
1ik ismimnem kedvenc focicsapata van rajta a pasimnak meg egy sárkány és nonfi, de sztem amíg magatól rá nem jösz arra h mit is szeretnél valójában addig ne csináltass.. mert lehet h itt megtetszik vmi de amikor megcsináltatod, egy idő után rájössz h neked ez nem jelent semmit csak vkitől hallottad...akinek hasonló tetkója van
2010. szept. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!