Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Színes vagy sötét körömlakk?

Színes vagy sötét körömlakk?

Figyelt kérdés

Fura kérdés, tudom, de kell a szintlépéshez, és nem jutott más az eszembe.


Fiúk meg ne trolkodjanak. 🙂

Köszi.



#szavazás #körömlakk #unalom #körömfestés #Kell még egy kérdés a szintlépéshez #Nincs jobb dolgom
2022. júl. 22. 00:36
A kérdező szavazást indított:
Fiú vagyok, és/vagy trollkodni jöttem
Nem festem a körmömet
Átlátszó vagy természetes színek
I'm a colorful
Fekete vagy sötét árnyalatok
Mindegy, csak legyen csillámos
19 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Csak ha női lábról van szó, akkor piros legyen:).
2022. júl. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Hát nekem van mindenféle, nyáron imádom az élénk színeket. Télen sötétebbet, ha meg olyan alkalom van, akkor a szolidat.
2022. júl. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
Általában sötét, fekete, sötétkék, bordó, sötétszürke de szeretem a duokrómokat is, amikből vannak élénkebbek, ezek inkább kék-zöld-sárga-lila vonalon mozognak.
2022. júl. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alapból a sötétek jobban tetszenek, csak azokat mindig olyan nehéz lemosni. De amúgy tavasszal és nyáron inkább világos (nude, rózsaszín, világoskék) színeket, télen pedig inkább sötéteket (lila, fekete, bordó, vörös) használok.
2022. júl. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!