Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műszempilla - 6D, vagy bármily...

Műszempilla - 6D, vagy bármilyen D - amit 3-4 hetente kell tölteni, bevált valakinek?

Figyelt kérdés
Nagyon félek hogy letörik, kihullik a sajátom, ami egyébként nagyon szép, csak ugye nem 6D:) de sok rossz tapasztalatot olvastam és félek belevágni.
2022. aug. 1. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Akkor ne vágj bele...
2022. aug. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hónapig volt, ami azt jelenti, hogy csak felrakták és nem töltettem utána egyszer sem, hát azt kell, hogy mondjam soha többet műszempilla! Több hónap volt mire visszaállt az eredeti állapotára.
2022. aug. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2: sajnálom, én is ettől félek😔

Azt hiszem nem is kell nekem.

2022. aug. 1. 22:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel töltenek szempillát?
2022. aug. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Töltenek hívják azt hogy szálakat ragasztanak (egy, kettő, három, négy, öt, hat szálat) egy saját szál pillára. Ragasztóval

Végül nem vágtam bele. Örülök:)

2022. aug. 5. 17:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaa, akkor csak dúsítják műsálakkal, mint a műfenyőt. És azok gondolom néhány hét alatt leesnek... Szerintem is jól döntöttél. :)
2022. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Igen, azt mondják hogy ELVILEG ha jó szakember csinálja jó anyaggal akkor nem károsodik a saját pilla.. de miért nincs nekik sem? Én megkérdeztem erről több kozmetikust is aki csinálja de neki nincs. Végül nem is akartak rábeszélni, végül megmondták hogy hát nem tesz jót az biztos. Plusz sok az olyan szemgyulladás is, ami a ragasztóra való érzékenység eredménye. Ez ugye előre kiszámíthatatlan.. plusz nem utolsó sorban (szerintem) rohadt drága 3 hetente csináltatni hogy szép legyen. És akkor még a kellemetlenségek, nem lehet illetve nem ajánlott oldalt feküdni, hason egyáltalán nem, sminkelni se, arcot mosni se, csak spéci pilla samponnal a pillanat és fésülgetni.. és van akinek már sokkal hamarabb hullik mint 3 hét..

Áhh...agyrém az egész.😆

2022. aug. 5. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!