Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A "press on nails" meddig...

A "press on nails" meddig tart ki? Hogy tudom leszedni? Mit szabad és nem szabad vele csinálni?

Figyelt kérdés

Még sose használtam ilyet, de most vettem. A gél lakkok sehogy se maradtak fent 2 napnál tovább, le tudtam húzni mint egy matricát és ez nem a körmösök hibája, mindegyik azt mondta hogy ilyen fajta a körmöm, nem bírja, talán túl természetesen zsíros.

Most ki akarom ezeket az előre gyártott körmöket próbálni, nem várok tőlük sokat, max pár napot. Nem használnám állandóan, csak alkalomszerűen. (Pl családi esemény, esküvő, nyaralás stb)

Vannak hozza kis ragasztó matricák amiket elötte fel kell raknom, ezek meddig fognak kitartani? Mosogatni pl szabad ezekkel a körmökkel? Mi a véleményetek, tapasztalataitok? Elgyengíti az alatta lévő rendes körmömet a használata?



2022. aug. 6. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyengíti el a körmödet csak ha leszeded ragasztós marad. Én esküvőre raktam fel mert olcsóbb volt és gyorsabb mint elmenni megcsináltatni. Odafele 2x is leesett de vittem magammal ragasztót és megoldottam :D utána alig tudtam lefeszgetni itthon. Biztos fent maradt volna sokáig még de nem vagyok nagy körmökhöz szokva ezért leszedtem. Megvan azóta is ha megint megyek valami eseményre csak felrakom és kész is van. Nagyon hasznos :D
2022. aug. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a matricás megoldás nagy csalódás volt, fél órát se maradtak fenn a körmök, pedig semmi extrát nem csináltam. Szerintem próbálkozz inkább ragasztóval.
2022. aug. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ilyen ragasztót hol tudok venni? Drogériákban? Melyik fajta a jó és hogyan tudom utána leszedni?
2022. aug. 8. 00:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Milyen ragasztót vettél végül?
2022. nov. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!