Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok akik rendszeresen...

Csajok akik rendszeresen sminkeltek mivel tisztitjàtok fertötlenítitek az ecseteket?

Figyelt kérdés

#smink #Ecsettisztitàs #Sminkhigėnia
2022. aug. 16. 21:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Eddig sebenzint hasznàltam amit gond nėlkül magyarorszãgon a patikàba olcsòn meg is tudtam venni mindig, de ahol most ėlek làss csodàt csak rendelni tudjàk elėg dràgàn tùl necces beszereznem enyit nem ėr, nagy tisztitàskor sampon balzsamal is ãtmosom, de hėtköznap rohanos napokon jobb csak lefertötleniteni, helyette jò lehet a schülke octenisept bör fertötlenitö spray? Miven màs alternivàkat ismertek?:)
2022. aug. 16. 21:06
 2/4 Metionin ***** válasza:
72%
Én is sebbenzint. Nagy tisztításkor sampont. Octeniseptem van, még sosem próbáltam ecsetre de akkor már hidrogén peroxid, az olcsó.
2022. aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Én már nem sampont használok. Beleteszek egy szappant a szappantartóba, bevizezem az ecsetet, beletunkolom a szappanba, aztán a tenyerembe és az ujjaimmal jól kimosom. Este csinálom, reggelre csontszárazak. Ez sokkal gyorsabb és praktikusabb, mint samponnal mosogatni. Szívesebben is mosom. Ha sürgősen kell én is sebbenzint használok, de lehet kapni a macben ecsettisztító sprayt.
2022. aug. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kontaktlencse folyadékkal
2022. aug. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!