Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kiszúrjam vagy inkább várjak...

Kiszúrjam vagy inkább várjak még? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Nos szóval anyum nem engedi meg, hogy ajak pc-t csináltassak mert azt mondja, ha megcsináltatom akkor kitépi.:/Most nincs itthon ezért arra gondoltam magamnak szúrom.

Szerintetek mit csináljak?

Ui.:Hülye válaszok nem kellenek.


2010. szept. 24. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Nem ajánlom az otthoni, háti megoldást, el is fertőződhet, Te nem biztos, hogy tudsz steril eszközökkel dolgozni.

Vár még 18 nem leszel.

2010. szept. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem várj még amíg megengedi és elvisz valami szalonba hogy normálisan megcsinálják!Ha elfertőződik véletlenül a magánakciód akkor oda lehet a fél arcod!


[link]

2010. szept. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Magadnak semmiképpen se szúrd át mert el is ronthatod, meg persze el is fertőződhet ami még rosszabb. Inkább menj el egy szalonba.
2010. szept. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Én úgycsinálnám a helyedben h ha nincs otthon elmennék 1 szalonba és utána jönnék a pc-vel haza.

18/F

2010. szept. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
15 vagyok
2010. szept. 24. 16:25
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Jobb ha elfelejted.

És kicsit fefelősebb döntéseket tudsz majd hozni...na akkor gondolkodhatsz ilyenen. Mert előbb tudni kéne, h anyud nem véletlen nem akarja ezt Neked..nem gondolod?!

2010. szept. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

szurd át.

nekem is ezt mondta anyám hogy kitépi. aztán megcsináltam de úgyse tépte ki csak mondta.

semmi bajod nem lesz. hajrá

2010. szept. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez a beszéd/utolsó/:D
2010. szept. 24. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!