Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért jó a fiúknak ha sminkeln...

Miért jó a fiúknak ha sminkelnek? (tiszt. A kiv. )

Figyelt kérdés
Nálunk a 11 fiúból 3 sminkeli magát és még a suliba is alapozóval jönnek. Kinek tetszik ez? Van olyan lány akinek tetszik??
2010. szept. 24. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:

váááhááháááááá!:D hány évesek a kölkök? azt hiszik ettől menők, aztán majd nagyot koppannak amikor csak buta libáknak fognak kelleni, mert az igazi nőknek igazi férfiak kellenek.

(persze ritka eset egy extracsúnya pattanás, ilyenkor egy icipici korrektor szerintem nem gáz, de mindennap alapozózni...ciki.)

21/L

2010. szept. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mert megakarnak feleni a hülye kis pics.áknak akiknek semmi sem jó
2010. szept. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokkal szerencsésebb vagy mint én, az én osztályomban sokkal rosszabb az arány 14:5, tehát öt fiú renszeresen sminkeli magát, mint ahogy mi szoktunk. 17/lány
2010. szept. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
pf de szar amugy tölük kérdezd meg én nemtudom:D
2010. szept. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
amugy hány évesek ezek?
2010. szept. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ú, ilyen komolyan létezik? de gáz:D
2010. szept. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
15 évesek :(
2010. szept. 24. 16:21
 8/8 anonim ***** válasza:
metroszexuálisak a javából. nekem is van ilyen stílusú osztálytársam, de ő hála istennek nem sminkeli magát. szerintem valami önértékelési bajuk van, vagy valami. ha nagyon sok, csúnya pattanása van, akkor is elég egy kis fertőtlenítős korrektor, rendszeres arctisztítás, esetleg egy kozmetikai kezelés. hozzáértő nyilván jobb ebben a témában, mint egy 15 éves fiú.
2010. szept. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!