Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ma csináltatok köldök piercing...

Ma csináltatok köldök piercinget, mire számítsak? (Fiú vagyok)

Figyelt kérdés
A telefonban aki felvette nem volt túl kedves, lenézően kérdezett vissza hogy milyen piercinget szeretnék, hallotta a fiú hangom. Nem fog érni semmilyen konfliktus?
2022. aug. 31. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem egy piercert sem érdekli, hogy kinek milyne piercinget szúr, neki ez a munkája. Ha jó szakember és érdekli amit csinál akkor jofej lesz, ad tanácsot mivel kezeld, hogyan gyógyul. :) hajrá :)
2022. aug. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

Akkor menj máshova. Szerintem az nem jó, ha már eleve nem kedvesek. Elég sok hely van, tudsz válogatni.

Egy profi helyen szerintem se érdekel senkit sem, hogy fiú vagy.

2022. aug. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. De oda tudok csak menni délre van időpontom
2022. aug. 31. 11:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok:) kíváncsi vagyok milyen élmény lesz:)
2022. aug. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Nyugodtan menj el megcsináltatni! Max melegnek néznek. Mindenki azt mond amit akar! Én is a napokban megyek csináltatni + mellbimbó piercinget is. De én full homoszexuális vagyok.
2022. szept. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!