Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik fáj kevésbé? (fül...

Melyik fáj kevésbé? (fül kiszúratás. )

Figyelt kérdés

az hogyha a fülcimpába rakatok, vagyis ide:

[link]


vagy az, ha felülre rakatok, vagyis ide:

[link]


2010. szept. 24. 21:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Amíg nem porcot akarod átlyukasztani, addig nincs különbség, az első és második kép is fülcimpa (husi). Tapogasd csak meg.
2010. szept. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

kedves első, az első képen alul vannak a fülbevalók, a másodikon meg gondolom a felsőre, ami porcban van, arra gondolt :)

nekem van lent is, meg porcba is, és alul nekem jobban fájt maga a szúrás. felül meg se éreztem, csak lassabban gógyul.

2010. szept. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Aha:D

Igen, azt nem láttam, hogy felül is van egy fülbevaló..

2010. szept. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

a felsőre gondoltam:D

és ez mindenkinél ígyvan, vagy csak nálad?

telán 6 éves voltam mikor kirszúrattam a fülemet és csak arra emlékszem hogy ordítottam, annyira fájt

2010. szept. 24. 22:17
 5/14 anonim ***** válasza:

én nem tudom :D nálam így volt, abban vagyok csak biztos :D

de am egyik se vészes :) csak ne csináltass egyszerre mind2 füledbe, mert akkor vagy hason, vagy háton fogsz csak tudni aludni :D egyik barátnőm is megjárta..:P

2010. szept. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát én úgy hallottam hogy a porcba jobban fáj. De, ezt csak hallottam. Viszont az én fülemben a lyukak azok úgy vannak mint az első képen. És az első egy pár kivételével, 1-2 éve csináltattam és szinte egyáltalán nem fáj. Nagyon minimális és az is mire kiértem a boltból már nem is éreztem. 16/L
2010. szept. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a fülkiszúrás is emberváltozó,hogy kinek mennyire fáj.A fájdalomküszöbe mindenkinek más és más
2010. szept. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

nem szeretnék egyszerre mindkettő fülembe:D

amúgy is féloldalasan szeretném:D szóval egyikbe 2 vagy 3 a másikba 1:D

általában sokat kibírok.


TAPASZTALATOKAT VÁROK!

2010. szept. 25. 21:17
 9/14 anonim ***** válasza:

én az alap kettőn kívül mindet magamnak szúrtam...bal oldalon 6 lyuk van jobb oldalon 9...2 porcba...én nem éreztem különbséget...csak a porcot kicsit nehezebb volt átszúrni...

18/L

2010. szept. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
porcban mikor lövik jobban fáj 1 napig, nekem zsibbadt a fejem tőle, el is rontották. de, alul nekem sokkal lassabban gyógyult, a felsővel semmi broblémám nem volt 6 hét alatt meggyógyult teljesen, de az alsó az fájt még 3 hónapig. szóval a lövés a felsőn jobban fáj, az alsó lassabban gyógyult, nálam legalábbis.
2010. szept. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!