Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen igényes és nem luxus...

Milyen igényes és nem luxus kategóriában található parfümöt ajánlanátok számomra?

Figyelt kérdés
Sokat sportolok és évek óta Adidas parfümöt használok, viszont minden téren változtatni szeretnék és igényesebbé válni. Férfiak és nők véleménye egyaránt érdekelne. Férfiak,ti mit használtok? Hölgyek, ti milyet szerettek a párotokon érezni? 31/f

2022. szept. 17. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Ghivenchy : genleman

A sarga szinu . Olyan lehengerlo gatlastalan ferfias illat. Egzotikus.


Keresd eloszor douglesban,h megszagold. Es meg tudd kulonboztetni a tobbi ugyanilyen elnevezesutol!! Aztan neten talalsz felarol. Rohadt eros. Eleg egy -ket fujas es pofanb.ssza a szembejovot az utcan.


Annyira tetszik,h magamnak is vettem. Nem vok leszbi.


N

2022. szept. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Erre gondolsz? [link]
2022. szept. 17. 17:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes a parfümhasználatot úgy kialakítani, hogy 2-3 parfümöt használj. Elsőre soknak tűnhet, ne ijedj meg. Egyetlen parfüm nagyon ritkán jó minden évszakra és minden alkalomra.


Vagy azt választod, hogy veszel egy tavaszi/nyári és egy őszi/téli hètköznapi illatot, harmadiknak meg egy ünnepélyes alkalomra, buliba való illatot,

vagy pedig veszel egy 4 évszakos signature illatot, amit minden évszakban hordhatsz hétköznapi illatként, és veszel egy buli illatot.

Bár a négy évszakra megfelelő parfümökkel is az a bajom, hogy valamelyik vagy nyáron vagy télen nem adja ki magát rendesen, ahogy kell, mivel nyáréra a friss citrusos illstok a jók, télire meg a meleg fűszeres illatok. Szóval lehet jobb, ha van egy tavaszi/nyári, meg egy őszi/téli parfümöd, alkalomra meg akkor nem muszáj külön, az csak egy bónusz opció.


Tavaszi/nyári illatnak mondjuk jó a Carolina Herrera Bad Boy Cobalt, Mancera Cedrat Boise, Boss Bottled Infinite, Davidoff Cool Water, Montblanc Explorer.


Őszi/télinek: Viktor&Rolf Spicebomb Extreme, Bentley for men intense, Versace Eros Flame, Armani Stronger with you intensely.


Buli illatok: Carolina Herrera 212 Sexy Men, Versace Eros, Armaf Club the Nuit intense, meg úgy egyébként az őszi téli illatok mivel nagy az intenzitásuk, eleve jók buliba.

2022. szept. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ezt a tartalmas választ!
2022. szept. 21. 19:54
 5/5 anonim válasza:

Szia.

Ha olcsót szeretnél akkor én a Montblanc Legend Spiritet tudom ajánlani. Könnyű illat és a csajok imádják. Barátnőm annyira szereti, hogy vett nekem egy újat, mikor kifogyott a régi :D

Nyári illatnak esetleg a Versace Eau Fraiche.

Téli illatnak Halloween Men X (bár ezzel semmi tapasztalatom nincs, de külföldi videósoknál szinte mindig benne van a top 10 listában mikor olcsó parfümről van szó.)

2022. szept. 30. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!