Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, ti milyen (dekor)...

Lányok, ti milyen (dekor) kozmetikai termékeket használtok?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos nincs sok termékem. :(

1 szempillaspirál, 2 szájfény, 1 alapozó, 1 púder, 2 szemceruza, 2 rúzs, 1 korrektor.

Kedvenc márkám az Essence és a Maybelline.


2010. szept. 26. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
esence terméket használom nekem sincs tul sok igaz nem is viszem tulzásba a sminkelést szemceruzám szempillaspirlom alapozom van és kész
2010. szept. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
na meg ki felejtettem én is a szájfényt
2010. szept. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem millió féle sminkcuccom van púderek, pirosítók, korrektorok, alapozók. tus van 3 féle, szemceruza legalább 10, 3 féle spirál. gyakorlatilag hétköznap egyáltalán nem sminkelek, alkalomra viszont egy örökkévalóság, mire eldöntöm milyen színű legyen a szemhéjpúderem:)
2010. szept. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem sincsen extrémen sok sminkcuccom, de szerintem nincs is szükség rá. 2 db szempillaspirálom van: 1 fekete + 1 barna (ebből ugye nem kell több,mert 3-4 havonta érdemes cserélni), 2 alapozó 1 világosabb + 1 sötétebb, korrektor, fixáló porpúder, 3-4 szemceruza, 4 kisebb szemfesték paletta, barnító púder, 2 rúzs, 2-3 szájfény, szemhéj alapozó.
2010. szept. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nekem iszonyatsok szemcerkám, tusom, szájfényem, rúzsom, szempillaspirálom van, csak azt nem tudom mi a ráknak, mert csak szemceruzát és spirált használok, a szályfénytől agybajt kapok, mert a hajam állandóan beleragad, a bőröm pedig elég sz.r ezért alapozót nem si használok mert csak rosszabb lenne :D

szóval rimmel szemceruza és avon super-shock szempillaspirál van használatban

2010. szept. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
LOREAL
2010. szept. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igazából sok van, és törekszek arra, hogy mindet használjam is...de az alapok mindig ugyanazok...2 szemceruza, 2 szempillaspirál, alapozó, púder, pirosító, tus...és rengeteg szemhéjpúder...
2010. szept. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kevés van, és nem is szeretnék többet:


1 szempillaspirál (Avon)

1 epres Tulasi szőlőzsír

1 db körömlakk (Avon)

1 alapozó (Avon)

1 szemceruza (Avon)


Szeretem az Avonos meg Tulasis cuccokat mert olcsók, nem tesztelnek állatokon és talán kevésbé vannak tele mindenféle felesleges vegyszerrel.

2010. szept. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
loreal és maybelline termékeket használok elsősorban, amik fontosak: 2 alapozó (egy világosabb - loreal, egy sötétebb - maybelline), 1 spirál (maybelline), 1 szemcerka (miss sporty) , valamint 1 bebe ajakzsír (gyöngyházas), 1 oriflame korrektor - nah ezeket majdnem napi szinten használom, amúgy amiket nem használok és van: 3-4 szemcerka, 2-3 spirál, 1-2 alapozó, kőpúder, pirosító, szemhéjpúderok, 2-3 szájfény, rúzsok ... de hogy ezek minek? :) 19L
2010. szept. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Korrektor, alapozó, púder, de ezeket nem minden nap használom. Szempillaspirál, szemceruza. Ennyi.
2010. szept. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!