Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy réteg sima körömlakkra...

Egy réteg sima körömlakkra tehetek egy réteg UV-n kötő erősítő zselét, hogy műköröm hatást érjek el?

Figyelt kérdés
Kormosnel kertem tobbszor is, de mindig azt mondja nem mukodne. Ellenben egy baratnom szinten kormos, szerinte csak azert nem akarja, mert ugy kevesebbet fizetnek :D

2022. szept. 28. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem működik így. Körömlakkra nem tapad meg rendesen a zselé és mivel felül van a keményebb anyag, így nagyon gyorsan szét fog repedezni.

Normális körmös nem csinál ilyet.

2022. szept. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
100%
Összeugrik alatta a lakk. Fordítva viszont működik, én a saját körmömre teszem az erősítő zselét és azt lakkozom sima lakkal.
2022. szept. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
Akkor menj a barátnődhöz. Majd rájössz, hogy baromság
2022. szept. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd azértz mondott butaságot - hogy kevesebbet fizetsz - mert a körmös annyit kér, amennyit akar. Ha plusz időt töltesz nála, és plusz anyagot használ, akkor többet fog kérni, ez evidens.

Én azért nem tartom jó megoldásnak, mert a normál körömlakk nem tapad úgy a körömhöz, mint egy gél-lakk vagy műköröm. Gondolj csak bele, lakkozás előtt kb sehogy sem készíted elő a körmöt, nem használsz eszközöket, folyadékokat. Nem is tart sokáig. Műkörömnél vagy gél-lakknál először finom reszelővel vagy bufferrel felbolyhozzák a körmöt, majd megy rá 2-3 féle dolog. Nail prep, primer, bond... Ezek biztosítják, hogy az anyag tapadjon, ragaszkodjon a körömhöz.

Egyébként a 2-es válaszoló nem mond hülyeséget. Ha nem szereted sokáig ugyanazt a színt bámulni, meg sok körömlakkod van, akkor húzz egy réteg színtelen zselét a természetes körmödre, lámpázd meg, és azt lakkozd. UV lámpa kb 1500 Ft Shein-en. Itthon biztos lenne vagy 8000. Én a reszelőgépet is onnan rendeltem, kb 3000 Ft volt, itthon meg 12.

2022. okt. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!