Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, hogy csináljátok azt...

Lányok, hogy csináljátok azt hogy nem karikás a szemetek alja?

Figyelt kérdés
Nem szeretek sminkelni, de a mindennapokban elég zombinak nézek. Csak akkor nincs ha nagyon sok és pihentető alvásban van részem. Valami praktika?
2022. okt. 6. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Alud ki magad rendesen, ez a praktika.
2022. okt. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hidratáld minél jobban a bőröd, ebbe beletartozik, hogy igyál bőven eleget, hidratáló krémek, szerek használata, c-vitamin-os arcápolók is nagyon jót tesznek, illetve egy sima uborka vagy krumpli karika is jót tesz a bőrödnek :D


De persze elengedhetetlen, hogy a napi alvási szükségleted meglegyen, ha jobban bele akarunk menni, akkor a sok monitor/telefon képernyő idő csökkentése vagy legalábbis megfelelő fény melletti használat (szóval ne full sötétben telefonozz 2 órát).

2022. okt. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vashiány is okozhatja. Nem mindenkinek segít, de vigyél be vasat?
2022. okt. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Màr este 8kor alszok. A napi 8 óra alvásból nem tudok engedni. Mióta kipihenem magam, de ugyanaz a bőrápolási rutinom mint azelőtt sokkal jobban néz ki az arcom. Élettelteli, szép a színe (nem olyan kopottas, fakó), nincsenek beesve a szemeim és nincs karikám se.
2022. okt. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Metionin ***** válasza:
100%
A fentiek mellett a genetika is közrejátszik, van ismerősöm, akinek sötét karikái vannak akkor is, ha kipihent. Egyszerűen neki ilyen. Nekem meg alapból nincs de menstruációkor van, olyankor az egész arcom valahogy szürkébb. Ha kipihent vagy, szedsz vitamint és hidratálsz is és mégis sötét a szemed alja, az valószínűleg adottság.
2022. okt. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Régi modell trükk: aranyérkrém.
2022. okt. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Genetika, de alvás, krémek minimálisan befolyásolják.
2022. okt. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Revox koffein szérum, utána Loreal korrektor, mert elég lilás a szemem alatt genetikailag.
2022. okt. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2022. okt. 7. 17:43
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kifejezetten a karikákra, de a szemkörnyéki puffadtság ellen én első körben azt szoktam csinálni, hogy váltott vízzel mosom az arcom (meleg-hideg-meleg-hideg), ez serkenti a vérkeringést, és máris egy fokkal élettelibbnek tűnik az arc. Illetve face rollert is szoktam használni, amit éjszakára a hűtőbe rakok, így kellően hűvös lesz (de jégkockával vagy akár behűtött kanállal is működhet).

Előttem már írták, de nagyon fontos a hidratálás - belsőleg és külsőleg is - és a tápanyagdús étkezés.

2022. okt. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!