Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Guess vagy Valentino táska...

Guess vagy Valentino táska bírja jobban a strapát?

Figyelt kérdés

2022. okt. 15. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Guess
2022. okt. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Öööö...te, az megvan ugye, hogy a Guess és a Valentino, az 2 olyan márka, mintha a egy fapados Suzuki Vitarát hasonlítanád egy BMW X6 M luxusterepjáróval.
2022. okt. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

2. Valószínűleg a van graaf, peek & cloppenburg, about you es hasonló helyeken megtalálható Valentinora gondol a kérdező (Mario valentino) ami nem egyenlő Valentino Garavani Valentinojával.


A guess és a (mario) valentino táskák kb egy árkategória és minőség

2022. okt. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

2. vagyok.


Aha, nem is tudtam, hogy van olyan is.

2022. okt. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Anyagtól függ. Ez az occsó Valentino nem tudom milyen, de mikor én táskát kerestem azt láttam, hogy a legtöbb Guess műanyag vacak.
2022. okt. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A Guess szép, de drága táska silány minőséggel. Én most jutottam oda, hogy soha többet. A vékonyabb műbőr lepattog. A vastagabb bírná, de annak meg a pántja szakad el elég hamar. Épp most szakadt el 8 éven belül talán az 5.vagy a 6. Guess táskám. Most épp fél év után. A többi sem bírt ennél többet. Pedig nem féltéglákat cipelek benne. Szóval Guess nálam soha többet. Így is túl sokat költöttem már rá. A Valentino egy sokkal drágább kategória. Nem összehasonlítható. Hogy jobb e nem tudom, nekem sosem volt,de valószínűleg jobb. A Guess nagyon rossz minőség.
2022. nov. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szintén a 6os vagyok. Most látom, hogy fentebb írták, hogy ez a Valentino nem az a Valentino amire gondoltam, hanem valami olcsóbb. Akkor lehet az se jobb mint a Guess.
2022. nov. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Az a Valentino amire te gondolsz az a Mario Valentino. Árfekvésben kb ott van mint a Guess vagy valamivel alatta.


A másik Valentino a Valentino Garavani, ott több százezer forint egy bármi, az már a high end kategóriába tartozik. Ennek a Valentino Garavaninak is van egy olcsóbb vonala a RedValentino, ez valamivel kedvezőbb árú, kb 100ezertől indul felfelé egy egy darab náluk! :)


A kérdésedre, hogy melyik bírja jobban nem tudok válaszolni, mert én ezt a Valentinot nem vettem meg, nekem zavaró, hogy össze keverik sokan, ezért én Guesst vettem illetve RedValentinot. :)

2023. febr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A parfüm Valentino Garavanihoz tartozik, vagy a kisebb Valentinohoz? 😀
2023. aug. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!