Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Divat most a zöld számlapos...

Joell kérdése:

Divat most a zöld számlapos karóra(férfi) vettem egy egyszerubb bar jol kinéző police márkáju divatórát.ciki hordani zöld számlappal?

Figyelt kérdés
NEKEM NAGYON TETSZIK..fém fíjas de nem oriás tokozással és semmi hivalkodó nincs rajta... fehér és több más szinben is volt a számlapja de nekem valamiert egyedinek tunt...most meg lattam amerikai sztaroknal igaz dragabb orakat de 10 eves kepeken voltak zold szamlapos orakkal...hogy van ez?
2022. okt. 20. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Amiket a sztárokon láttál, az valószínűleg a Rolex submariner "HULK" volt.

Az 10 éve menő volt, ma meg egy vagyon.


Idehaza sokan veszik ezt: [link]

2022. okt. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Ha egy 0 a személyiséged, és más véleménye határozza meg mit veszel fel, akkor igen, ciki.
2022. okt. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Ha neked tetszik hordjad, a többi meg kit érdekel?
2022. okt. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat... a második válaszolonak meg annyit a nulla személyiségröl hogy csak tanácsot kértem/érdeklődtem. Ha ennyire szar az életed hogy ilyeneket tudsz csak kommentelni inkabb fordulj magadba es gondolkozz el a saját nyomorodon...
2022. okt. 22. 05:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!