Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a kedvenc rúzsotok ami...

Mi a kedvenc rúzsotok ami szerintetek mindent ver? És melyikben csalódtatok leginkább?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok, hogy ki mire esküszik, illetve arra, hogy futottatok-e már bele olyan termékbe, amit akkor sem kennétek fel, ha fizetnének érte? : )

Árkategóriától függetlenül.



2022. nov. 8. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miss Sporty 24 h Vivid Red eddig a kedvencem, sokáig kitart és ahhoz képest nem drága. Enyhébb eszegetést kibír (pl.: Kókuszrúd, keksz) és az energiaitalos üvegen sem hagy nyomot.


Nem rúzs, hanem szájfény de eddig ez nem jött be: Essence Juice Bomb...ragad, tapad, kajak folyik szét... utáltam, de legalább finom.

2022. nov. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én az Essence This is me rúzsaival tökre megvoltam elégedve, de sajnos a Rossmann oldalán már nincs fent ez a termék, szóval lehet már nem forgalmazzák, nem tudom. De alapból elég olcsó rúzs, anno talán 800-900 forint volt, de én anno akciósan vettem pár darabot kb. 400-400 forintért. Viszont tök jó rúzs, tök tartós, illetve közepesen matt, de sokszor a matt rúzsok gyorsan kiszárítják a számat, hiába az ajakápoló, viszont ez egyáltalán nem tette.


Az, hogy melyik volt a legrosszabb.. hát az árát sehogy sem érte meg. Kb. 3 ezres Bourjois rúzs volt, konkrétan már nem tudom melyik. Egy kissé fura szaga volt, de nem is ez, hanem egyáltalán nem volt tartós, meg nem tudom, egyszerűen felkentem és olyan "uh" érzés volt, egyszerűen nem volt szép, ha felkented, egyszerűen az állaga is fura volt. Folyékony rúzs volt amúgy, de ez már jópár éve volt, szóval ezért sem tudom annyira jól jellemezni, de nem szerettem, sosem használtam a megvétele után, hanem csak otthon néhányszor próbálgattam, reménykedtem, hogy idővel még is valahogy megszeretem, de nem.

2022. nov. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
100%

Revolution pro-nak vannak ilyen dobozai, amiben 5 db rúzs van, na abból a matte noir ver minden tekerős rúzst, amit eddig használtam.

Az Essence matt rúzsokat is szeretem.

Folyékonyból a Rimmel stay mattból a sötétkék, sötétlila és a bordó fantasztikus, illetve a Maybelline Matte inkek.

A Lovely sima (nem a k-lips, az jó) folyékony rúzsa és az Essence folyékony sajnos nem vált be.

2022. nov. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Lancôme

L’Absolu Rouge Drama Matte (507 Dram'atic árnyalat)


[link]

2022. nov. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!