Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Használtatok már ilyet?...

Használtatok már ilyet? Megéri? Mik a tapasztalatok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 29. 12:54
 1/5 anonim válasza:

nem, de kipróbálnám... :))

sztem gyanúsan olcsó, ha igazi haj, akkor kb 1.000 Ft/cm kellene hogy legyen az ára, meg nekünk az indiai haj túl sprőd, jobb lenne európai haj, meg gyanús, hogy szőke indiai haj??? de jobban megnézem én is!!!

2010. szept. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jaja, ezért hiteltelen nekem is, h szőke eredeti indiai haj:D :D vicces.

Ezért kérdezem én is, h használt-e már valaki ilyet.:))

2010. szept. 29. 14:18
 3/5 anonim válasza:

első vagyok

nekem 2 évig volt hőillesztett póthajam, 60 cm sötétbarna európai haj, az volt akkor 50 rugó + a ragasztás alkalmanként 10-es volt. Imádtam, és még mindig megvan otthon elcsomagolva, szuper állapotban, sokat ápoltam. (csak közben szültem és most rövid a hajam :))

de 10 ezerért tényleg gyanúsan olcsó, vagy nem olyan puha, mint ahogy írják... viszont ha csak alkalmanként viseled, akkor ennél többet én sem adnék ki rá...

2010. szept. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

megint én vagyok :) érdekel engem is a dolog...


szóval nem is olyan rosszak az árai a vaterás üzletnek, mert megnéztem a www.parokashop.hu-n és ott az indiai remi hajtincsek jóval drágábbak

2010. szept. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
indiai hajat ne rakj a hajadba, mert úgy ahogy van kihullik a hajad, európai ember hajába csak európai haj való
2010. szept. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!