Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A niche parfümöket használók...

A niche parfümöket használók miért néznek le mindenkit, aki designer illatok választ?

Figyelt kérdés

Nyilván van élet designereknél egy one million- versace eroson is túl, amit nem érzel minden második emberen.


De ha neked az tetszik, miért baj? Nem véletlenül választja annyi ember ezeket az illatokat, mert ez tetszik a nagy átlagnak.



2022. nov. 15. 09:35
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Nekem azok a furák akik 50-60 ezres diziket vesznek. Mégis mi értelme niche áron venni egy semmilyen tömegillatot amit megkapsz 10 ezerért is? Semmi gond nincs az Erossal, a 11 éves fiam is azt használ, mert egy jó olcsó opció tiniknek. De amikor valaki 50 ezres Dior Sauvage edt-t vesz meg ilyeneket el nem tudom képzelni mi jár a fejükben. Vagy ennyire nincs személyiségük?
2022. nov. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
50-60ért én se vennék designereket, betudom szerezni notinos árnál jóval olcsóbban is.
2022. nov. 15. 11:56
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

2

Tök jó, hogy te ilyen nagymenő vagy hogy tudsz venni hamisítványt, de ennek éppen semmi köze a témához.

2022. nov. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

pont nem hamisítvány, hanem nagykeráron, de oké.


Te meg biztos nagy királynak érzed magad, ahogy a tömény arab niche parfümöddel végigballagsz a plázában, közben mindenki ájuldozik az illatodtól, szó szerint

2022. nov. 15. 12:10
 5/10 anonim ***** válasza:
16%

4

A tömény arab parfümöknek semmi közük a niche-hez, ha lenne fogalmad a témáról akkor tudnád, hogy a niche a minőségről szól nem az erősségről. Mint írtam nem az a baj, ha valaki nincstelen és olcsót vesz, az persze gáz ha nincstelen és hamisítványokat vesz mint te, de általában nekem nem az a fura, hogy valakit már már érdekel annyira az egész(és meg is teheti) hogy vegyen közepes árú parfümöket és akkor tömeg diziket vesz. Azt gondolná az ember ha valaki eljut oda hogy 60-80-100 ezret elkölt egy parfümre akkor már kialakult egyfajta ízlése és nem egy Bleu de Chanelt vesz meg Diort.

2022. nov. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Azért ez szerintem ennél jóval árnyaltabb, mert pl a Guerlain elvileg niche a Tom Ford meg designer. Azt már csak halkan jegyzem meg, nem minden niche illat akkora durranás, van ami felejthetőbb mint mondjuk a Britney Spears Fantasy; míg némelyik designer meg egészen egyedi és 30 év után is veszik.
2022. nov. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5, egy barátom parfüm boltos, szóval nekem beszerzési áron adja ezeket :)


Ahogy említettem nyilván van egy határ, ahol már brutál pénzekről beszélünk, de pl. pradak véleményem szerint eléggé jó minőségű illatok, és árban se olyan elszálltak, ha jó helyről veszed.

2022. nov. 15. 16:24
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

7

Perszenekem megaz apukám orbán viktor :Dddd

2022. nov. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

mi okom lenne kamuzni 20ezer forintos parfümökről?


A nagy pénz a designereken van a kereskedőknek, olcsón veszik, drágán adják.


Sokkal kisebb a haszonkulcsuk a nichen. Pl creed aventust nem tud fele áron ... :)

2022. nov. 15. 17:19
 10/10 anonim ***** válasza:
91%

Már nem egyszer látom hogy az Eros-t 11-12 éves hordja, na azt azért megnézem.(fölig, hogy egy legendás partillatról beszélünk, 1-2 fújás már megtelít egy kisebb helyiséget, biztosan őrülhetnek neki az iskolában)

Hozzátéve, én nem érzem sem az Eros-t, sem a One Million-t pedig tényleg oda szoktam figyelni, mert érdekel.

Többnyire nők szoktak parfümöt hordani, férfiaknál jóval kevesebb és ha mégis akkor inkább a Sauvage jellemző, a másik véglet inkább a Maxx Black és társai.

Kezdenek kikopni, eljárt felettük az idő és nyilván a trend is változik.


Kérdésre válaszolva:

Ez kb. olyan hogy miért jobb megvenni a Tommy Hilfiger pólót 20 ezerért, vagy 50-60 ezret kifizetni egy lábbeliért. Nyilván úgy gondolja az illető csak az tuti amit ő választ, nyilván nem baj ha valaki igényes az sosem volt, de a másik lenézése már annál inkább.

Parfümnél meg erősen ízlés válogatja az egészet, inkább vesz az ember egy bevált, populáris illatot, mint próbálgat niche illatokat amik jóval kisebb közönséghez szólnak. Hozzátéve ezek megosztóbbak is, nem ez lesz a csajozó parfüm, de irodában sem biztos hogy díjazni fogják...

2022. nov. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!