Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Aliról rendelt polygel allergi...

Aliról rendelt polygel allergizál?

Figyelt kérdés
Nem tudom járt e már így valaki, de nekem a polygeltől, vagy a gél lakktól, pontosan még nem jöttem rá, de elkezd viszketni a bőröm a körmeim körül, és pici apró kiütések jelennek meg rajta. Eleinte nem volt gondom, de mostanában mindig le kell szednem, mert annyira kellemetlen. Ezzel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Esetleg nem lennének ezek a tünetek, ha valami minőségi, nem kínai építőzselét vennék?

2022. nov. 17. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél másikat, ez allergiás reakció, ne használd
2022. nov. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az Ázsiából rendelt kozmetikai szerek szerintem az égvilágon semmilyen módon nincsenek bevizsgálva. Ha mégis van valami papírja, az mind kamu.
2022. nov. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor valószínűleg, ha veszek minőségi termékeket, akkor azok jók lesznek? Azért kérdezem, mert már szinte mindentől félek, nem szeretnék ismét szenvedni a viszketéstől, és egy kis bíztatást várok.
2022. nov. 18. 01:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez allergia. Nekem is volt, pl a Lyna/Syna építőzselétől, ami nagyon olcsó volt. Körömágyadat kend be bephantennel, és szedd le a műkörmöt/gélakkot. 3 nap max és helyre jössz.


Viszont nem minden kínai zselé rossz, nem kell amblock lemondani róluk.


Sok jó ázsiai gel lack márka van, Cairou, Venalisa, Born Pretty, Essaco, Lily Angel, Sisi vagy épp a Canni, mind jók, allergia hajlammal sem okoznak nekem soha gondot. Viszont ezek nem a 200-300 forintos kínai termékek, hanem a 700-1000 közöttiek.

2022. nov. 18. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 vagyok, és igen, előkészítő folyadékok, alaplakk, építőzselé NE legyen kínai. Én is Brillbird Uniq zselével építek.


Fedőlakkom is Moonbasa, bár abból volt már Venalisa, és nem okozott gondot.

2022. nov. 18. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, teszek még néhány próbát az általad ajánlott márkákkal.
2022. nov. 18. 10:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit, remélem valamelyik neked is bevállik :) Bár nekem azóta nincs gondom, mióta az alapcuccok márkásak és csak a szín kínai.
2022. nov. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!