Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Most akkor melyik a jó gyűrűmé...

Most akkor melyik a jó gyűrűméretem?

Figyelt kérdés

Online szeretnék rendelni, ahol a méretek milliméterben vannak megadva.


Az oldalon azt javasolják, hogy cérnával vagy fogselyemmel mérjük le.


Máshol meg azt láttam, hogy mérőszalaggal érdemes.



Ha mindkettővel megmérem, kb. 1 centi lesz a különbség a kettő eredmény között. De most akkor melyik a jó?



2022. dec. 12. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
1 cm különbség :D Egyik se jó. Menjél be egy üzletbe, méresd meg, vagy kérjél mérőt neten ingyen. Kész gyűrűn csak nagyon keveset lehet utólag állítani, max 1-2-3 mm-t, kövektől egyebektől függően. Visszacsere szintén nem nagyon működik, mivel egyedi igényre gyártott (méret). Cérna meg egyebek hülyeség, érezni kell hogy a kör alakú fém hogyan megy rá az ujjra, mennyire szorul stb, ráadásul az ujj is változik pl hidegben "összeaszalódik", melegben megdagad.
2022. dec. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra vigyázz, ha nyáron jobban dagad az ujjad, inkább nagyobb legyen. Eljegyzési gyűrűm mikor kaptam pont jó volt. Télen majd' elhagyom, nyáron fel sem jön 40 fokban. Súlyom változatlan.
2022. dec. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
59%

Hàt,hate54-57miliméteres mérésen 10mili mérési pontossàggal dolgozol...ott bezony gond van.


Szigszalagot elő, lazàn 2x körbetekered, levàgod, vonalzó mellé teszed.

2022. dec. 13. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Találtam gyűrűmérőt, rendelek először olyat!


Köszönöm a segítséget mindenkinek!

2022. dec. 13. 06:11
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó lett a méret! 🥳
2022. dec. 30. 14:20
 6/7 Noren1989 ***** válasza:
Hanyas lett, Bátya?
2022. dec. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
9-es
2022. dec. 30. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!