Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Elrontok valamit? BB krém...

Elrontok valamit? BB krém felvitele után úgy nézek ki ment egy porcelánbaba?😔

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok, nem is BB, bocsánat, ez egy színezett alapozó, amit fixálok púderrel. Munkába szeretnék egy egyszerűbb, egyseges alapot az arcomnak. De ahogy elkészülök, teljesen porcelánarcom lesz, ami virít.

Tippeknek nagyon hálás lennék, nem értek a dologhoz.😔



2022. dec. 13. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Alapozó ilyen. Mármint ha nem megfelelő az árnyalata.

Vegyél olyat aminek a színe az arcodhoz illik és/vagy gyengébb a fedése.

2022. dec. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez illik hozzá.
2022. dec. 13. 18:08
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen hatása van akkor nem. Hogy melyik illik hozzá, az sok feleslegesen megvett kísérletezés után fog kiderülni 😅 Termékmintákkal, teszterekkel, kis kiszerelésűekkel tudsz spórolni rajta
2022. dec. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bronzosítót és pirosítót használsz? Illetve nem rossz ötlet elmenni olyan boltba ahol értenek is hozzá az eladók és tudnak színt javasolni
2022. dec. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem használok
2022. dec. 14. 08:27
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor így látatlanba erre tippelnék hibaként. Egy erôsebb fedésû alapozó elfedi az arc természetes árnyékait és ez az eredmény. Neten rengeteg tutorial videót is találsz hozzá.
2022. dec. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem fogok minden szrt magamra kenni. Nem bulizni megyek, HANEM MUNKAHELYRE.
2022. dec. 14. 09:05
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#2

Miből gondolod?? Te magad írod hogy nem illik...

2022. dec. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Annyira vicces, hogy itt segítséget kérsz aztán arrogánsan lehordasz mindenkit aki segít. Az alapozóval elfeded az arcod természetes árnyékait, úgyhogy kéne utána árnyékolást csinálni. Kéne rá bronzosító, pirosító mondjuk. De te nem akarsz "minden szrt" magadra kenni. Hát bocs, de a sminkelés nem így működik 🤷‍♀️ Aztán üvölt a problémáról, hogy nem az arcszínednek megfelelő alapozóval próbálkozol. Nem baj te megmondod, hogy "Ez illik hozzá.".

Látom nagyon hálás vagy a tippekért, tényleg... 😂😂😂😂

2022. dec. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Te 15 eves vagy, es suliba mesz, nem munkaba. Legalabbis en 15 evesen kentem le a pattanasos fejem mindig alapozoval, de nem hasznaltam utana se pirositot, se semmit, aztan ugy neztem ki, mint aki meghalt /meghalni keszul. 16 evesen vettem egy pirositot. Kerd meg anyukadat, hogy vegyen neked..
2022. dec. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!