Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A hétköznapokban suliba...

A hétköznapokban suliba milyen sminktermékeket használsz?

Figyelt kérdés

2022. dec. 18. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Semmilyet.
2022. dec. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Alapozó, korrektor, szempillaspirál, rúzs.
2022. dec. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Egyetemi hétköznap: korrektor, szemöldők filc, szemöldök zselé, szempillaspirál, pirosító, brozosító, kontúr, néha rúzs és néha szemhéjpúder

No makeup stílusban :)

2022. dec. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Szerencsére szép a bőröm, szóval alapozót, púdert nem használok. Korrektort szoktam tenni a szemem alá, mert sajnos eléggé karikás. Ezen kívül szempillaspirált, highlightert, és egy nagyon kicsi pirosítót szoktam. Kontúrt, bronzosítót csak ritkán. Illetve még szoktam feltenni szájfényt.


16/L

2022. dec. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor télen több terméket használok, de így is van hogy nincs kedvem sminkelni, pl egy kutya sétáltáshoz biztos nem fogom elég ritka mikor van kedvem.

De most elégé tetszik így télen ez a "cold gilr" vagy hogy hívják smink trend.

Alapozó,korrektor, néha konturozom az orrom ilyen stickel, van hogy púdert nem használok ha matt az alapozó, pirositó vagy bronzer de ilyenkor inkább pirositó természetesebb, highliter 😍 imádom ahogy télen csillogok villogok, főleg az ilyen hideg árnyalatok, szemhéjpúder vagy tus, de van hogy azt se használok akkor csak egy szempilla spirálal emelem ki a tekintetem. Ajkamra valami szájfény ami illik ehez a look-hoz, vagy esetleg valami rúzs ami éppen illik. Nagyon ritkán ha valami brutál tust huzok műszempilla, de az nagyon ritka. Télen ahogy észre vettem védi a smink a böröm a kiszáradástól hogy a fagy kicsapja. Nyáron sokkal minimálisabb smink! És fényvédelem ezerrel.

2022. dec. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tom Benko ***** válasza:
52%
Semmilyet. Szerintem a diákok hugyosra röhögnék magukat, ha meglátnának kisminkelve.
2022. dec. 23. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Rúzs / szájfény esetleg szemhéjpúdert (kizárolag nude színekben). Nekem télen kiszárad a bőröm, de maradok akkor a hidratáló krémnél, és mivel alig vagyok a nap közelében így pl a fényvédő nekem nem kell
2022. dec. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!