Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért szeretitek a műszempillát?

Miért szeretitek a műszempillát?

Figyelt kérdés

2022. dec. 27. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Nem szeretjük.
2022. dec. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Nem szeretjük.
2022. dec. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Én csak törpillát szeretem.
2022. dec. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
Törpillát is csak a színe miatt.
2022. dec. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Nem szeretjük.
2022. dec. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Én azért szeretem mert jól néz ki és ha jó minőségű a műszempilla akkor nyilván azért mert nagyobb mintha csak kifesteném szempillaspirállal
2022. dec. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Az 1D nekem nagyon tetszik, a többi nem. Szép ívek vannak és egyszerűen jól néz ki. Nekem nincs, nem is volt, de biztosan lesz majd.
2022. dec. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Nekem 2D volt, nagyon szerettem, smink nélkül is nagyon sokat dobott rajtam, szebb lett a tekintet, nem kellett sminkelni.
2022. dec. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Nekem 1 és 2D volt. Azért szerettem, mert adott egy szép keretet a szememnek és smink nélkül is jól mutat. Nem volt nagyon mű hatása. A nagyon sok/sűrű és hosszú műszempilla nekem nem tetszik már. Amiért nem szerettem: hamar kihullik, gyakran kell töltetni. A hiányos, kikopott pedig nem szép. A felrakás és a töltés is nagyon drága lett sajnos. Most a szempilla liftinget próbáltam. Annyi változást látok, hogy ívesebbek lettek a pilláim de nekem nem éri meg az a pénz, amit fizettem érte. Abból már nagyon jó minőségű szempillaspirált tudok venni és az elég 3-4 hónapig, ez meg 4-6 hétig tart. Egy próbát megért. A soros/tincses szempillát nem tudom felrakni magamnak. Béna vagyok hozzá. De lehet, hogy egyszer rászánom magam és gyakorlok majd.
2022. dec. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!