Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Színes kontaktlencsével...

Színes kontaktlencsével tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Hol érdemes venni, honnan érdemes rendelni? Melyik színt próbáltad? Mennyire fedte a szem színét? Nem teljesen eltérő színt szeretnék, csak árnyalatnyi különbséget (pl. barnából sötétbarnát vagy világosabb barnát).

2022. dec. 30. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Én még nem mertem kipróbálni, de ha vennék egész biztosan elmennék személyesen egy olyan optikába, ahol megmérik, hogy a szemem görbületére milyen fajta lencse való, tanácsot adnak, és megtanítják a biztonságos használatát.
2022. dec. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én vettem kék kontaktot kb 20 éve úgy hogy zöldesbarna a szemem. Már akkor jól fedett. Az e-optikát válaszd,/ de ha holnapra kell akkor már késő. De előtte mindenképp kellenek a pontos adatok. görbület, átmérő... /nekem dioptriás volt/
2022. dec. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!